şükela:  tümü | bugün
 • isim bazinda uzak durmakta fayda bulunan, eve gelen her hatunun potansiyel vericidir ve 1 hatun 3 ana noktadan olusur diyebilen dusunebilen ve uygulamaya geciren aciz şey memrek, farkedilme şekilleri zor olup, kendi özelliklerini karşısındakilere söylemelerinden ve yanındakilerin daralmasından farkedilebilirler (bkz: anal yaratik)

  cümle icinde kullanalım:

  dün memrek gördüm.

  uslu durup yemezsen memrek alır götürür seni. ( haha ehue gözümde anüs şeklinde bi yaratığın pencerenin önünden geçtiği canlandı muhaaahahaha) (bkz: gülüş effektleri)
 • adına yazılan ilk entry'i yıllardır anlayamadığı için yorumsuz kalan. hatunları verici, alıcı veya tetikleyici olarak 3'e ayırmaz, tek grupta inceler.
 • twitter resmine doğan avcıoğlu resmi koyup atatürkçü kesimi darbe tezgahlamakla suçlayan çelişki dolu bir garip yazar kişisi. ya doğan avcıoğlu'nu tanımıyor ya da trollüğe başlamış, başka ihtimal yok. birçok tahmininde fena halde yanılan şahıs (bkz: #64222456). gizemli hava yaratmaya çalışan bir vatandaş, muhtemelen kafası karışık.

  görüşlerine artık değer vermesem de kıymetli tarihi vesika paylaşımlarında bulunuyor, bu sebeple takibe devam ediyorum. kendisine kolaylık diliyorum.
 • fox tv ve can dündar atatürkçüleri'ni ayrı tutmak kaydı ile; atatürkçüler darbe yapmaz, bir şey yaparlar ise onun adı devrimdir.
  kendisi vatan aşığıdır, duyguları düşüncelerinin önüne geçenler tarafından anlaşılmamaya alışkındır, gizemli bir kişilik değildir.
  ve şuan kendisinden üçüncü kişi olarak bahsetmesi, sözlüğün kullanım amacına uymasından ileri gelir.
 • twitter'da engellediğim için burada ürüyen yazarın şanssızlığı şu ki; engelli listemde tek bir isim mevcut, kötü enselenmek. herhalde, "iki laf söyleyen" bir tek kendisi var sanıyor ki, bunu yapan herkesi engellediğim sanrısına kapılmış.

  küfür edersen, engeli yersin, bu kadar basit.

  hoş, şimdi profiline baktığımda, rastgele gördüğüm entryleri bunu, bunu ve bunu içeren dejenere birine ben hiçbir şey anlatamazmışım, özel mesajlarına yanıt verdiğim saatlere yazık olmuş.

  senin gibi sapık hergelelere mi kaldı, bu işleri kovalamak?
 • bugün itibariyle twitter hesabına ulaşamadığımız, sözlükte kayıp olarak gözüktüğü için merak ettiğimizdir. umarım bir şekilde yine yazdıklarını takip edebiliriz, görüşleri benim için değerliydi.
 • nerede olduğunu merak etmeye devam ettiğimizdir, bir haber yolla üsdat nedir durumlar..
 • aramıza geri döndüğünü görmekten dolayı sevindiğimiz yazardır. twitter hesabı da yeniden açılmıştır; şahsen tanımasak da, görmesek de, hesaplarının aktifleşmesi, birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde; tekrar ediyorum; bizleri pek çok sevindirmiştir.
 • kılıçlardan biraz anlar.
  kılıç mevzu bahis olduğunda türk kılıcı ayrıdır, amerikan kılıcı ayrı. 91'e kadar çok da ayrı değildi, gladyocu olmayan eski "mezar taşları" da kendilerine türk kılıcı derler.
  akşener hususunda ise, yeri olmasa da fikir belirtmem gerekirse, perinçek akşener'i gladyo'ya itmemiştir, milli mevziye daveti reddedilince, bunu açıklamak durumunda kalmıştır.
 • twitter hesabını dondurmak isterken kapatmıştır.