şükela:  tümü | bugün
  • isim bazinda uzak durmakta fayda bulunan, eve gelen her hatunun potansiyel vericidir ve 1 hatun 3 ana noktadan olusur diyebilen dusunebilen ve uygulamaya geciren aciz şey memrek, farkedilme şekilleri zor olup, kendi özelliklerini karşısındakilere söylemelerinden ve yanındakilerin daralmasından farkedilebilirler (bkz: anal yaratik)

cümle icinde kullanalım:

dün memrek gördüm.

uslu durup yemezsen memrek alır götürür seni. ( haha ehue gözümde anüs şeklinde bi yaratığın pencerenin önünden geçtiği canlandı muhaaahahaha) (bkz: gülüş effektleri)
  • adına yazılan ilk entry'i yıllardır anlayamadığı için yorumsuz kalan. hatunları verici, alıcı veya tetikleyici olarak 3'e ayırmaz, tek grupta inceler.
  • fox tv ve can dündar atatürkçüleri'ni ayrı tutmak kaydı ile; atatürkçüler darbe yapmaz, bir şey yaparlar ise onun adı devrimdir.
    kendisi vatan aşığıdır, duyguları düşüncelerinin önüne geçenler tarafından anlaşılmamaya alışkındır, gizemli bir kişilik değildir.
    ve şuan kendisinden üçüncü kişi olarak bahsetmesi, sözlüğün kullanım amacına uymasından ileri gelir.
  • bugün itibariyle twitter hesabına ulaşamadığımız, sözlükte kayıp olarak gözüktüğü için merak ettiğimizdir. umarım bir şekilde yine yazdıklarını takip edebiliriz, görüşleri benim için değerliydi.
  • nerede olduğunu merak etmeye devam ettiğimizdir, bir haber yolla üsdat nedir durumlar..
  • aramıza geri döndüğünü görmekten dolayı sevindiğimiz yazardır. twitter hesabı da yeniden açılmıştır; şahsen tanımasak da, görmesek de, hesaplarının aktifleşmesi, birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde; tekrar ediyorum; bizleri pek çok sevindirmiştir.
  • twitter hesabını dondurmak isterken kapatmıştır.
  • kendisi twitter hesabını dün itibariyle kapattı. takip ettiğim ender kişilerden biriydi. twitterı sırf tespitleri nedeniyle açmıştım. bazen anlamıyorum neden güzel şeyler çabuk bitiyor.

üzüldüm kendisini tanımasam da. umarım bir gün yine yazar ve haberimiz olur.
  • haydaa, niye twitter hesabını kapattı tepkisini verdiğim az ve öz yazan yazar.

basın açıklaması bekliyoruz hocam.
  • kendisinin olmadığı twitterın bir dalı kırıktır .
    özledik