• fox tv ve can dündar atatürkçüleri'ni ayrı tutmak kaydı ile; atatürkçüler darbe yapmaz, bir şey yaparlar ise onun adı devrimdir.
    kendisi vatan aşığıdır, duyguları düşüncelerinin önüne geçenler tarafından anlaşılmamaya alışkındır, gizemli bir kişilik değildir.
    ve şuan kendisinden üçüncü kişi olarak bahsetmesi, sözlüğün kullanım amacına uymasından ileri gelir.
  • kendisi twitter hesabını dün itibariyle kapattı. takip ettiğim ender kişilerden biriydi. twitterı sırf tespitleri nedeniyle açmıştım. bazen anlamıyorum neden güzel şeyler çabuk bitiyor.

üzüldüm kendisini tanımasam da. umarım bir gün yine yazar ve haberimiz olur.
  • kendisinin olmadığı twitterın bir dalı kırıktır .
    özledik
  • isim bazinda uzak durmakta fayda bulunan, eve gelen her hatunun potansiyel vericidir ve 1 hatun 3 ana noktadan olusur diyebilen dusunebilen ve uygulamaya geciren aciz şey memrek, farkedilme şekilleri zor olup, kendi özelliklerini karşısındakilere söylemelerinden ve yanındakilerin daralmasından farkedilebilirler (bkz: anal yaratik)

cümle icinde kullanalım:

dün memrek gördüm.

uslu durup yemezsen memrek alır götürür seni. ( haha ehue gözümde anüs şeklinde bi yaratığın pencerenin önünden geçtiği canlandı muhaaahahaha) (bkz: gülüş effektleri)
  • twitter hesabını dondurmak isterken kapatmıştır.
  • hem twitterda hem de sozlukte yazilarini ilgiyle takip ediyordum.gercekten zihin acici ve mantikli gorusleri vardi.fakat twitterda hesabini kapatti ve sozluge de uzun suredir yazmiyor.umarim her iki mecrada da analizlerini en kisa zamanda okuyabiliriz.
    bu arada kendisinin ahmet nesin oldugunu dusunuyorum :)
  • neden artık yazmadığı merak edilen yazar.
  • kalemler ve kılıçlar.
  • twitter resmine doğan avcıoğlu resmi koyup atatürkçü kesimi darbe tezgahlamakla suçlayan çelişki dolu bir garip yazar kişisi. ya doğan avcıoğlu'nu tanımıyor ya da trollüğe başlamış, başka ihtimal yok. birçok tahmininde fena halde yanılan şahıs (bkz: #64222456). gizemli hava yaratmaya çalışan bir vatandaş, muhtemelen kafası karışık.

görüşlerine artık değer vermesem de kıymetli tarihi vesika paylaşımlarında bulunuyor, bu sebeple takibe devam ediyorum. kendisine kolaylık diliyorum.
  • haydaa, niye twitter hesabını kapattı tepkisini verdiğim az ve öz yazan yazar.

basın açıklaması bekliyoruz hocam.
hesabın var mı? giriş yap