şükela:  tümü | bugün soru sor
 • aliexpressten getirtip arkadaşımın kedisi parçalayana kadar kullandığım kulaklık. heralde türkiyede satışı yok. yurt dışından kulaklık alacaksanız varsa bundan fiyat/kalite oranı daha iyi bir seçenek olduğunu sanmıyorum. varsa da ben bilmiyorum

  basları çok güzel, ses yalıtımı çok iyi. malzeme kalitesi kablosu falan da güzel. hatta kedi parçaladığında şaşırmıştım. güncel fiyatı 15-16 dolar civarı. ben aliexpreste 9 dolar civarına türkiyede ise 60tlye satılan rock zircondan kesinlikle daha iyi olduğunu düşünüyorum
 • xiaomi piston 3 içinde böyle çok iyi yorumlar yazılıp çizildi. bu da onun gibi fiyasko.
 • 2 haftadır kullanıyorum , çok kulaklık eskittim , ses kalitesi ve malzeme kalitesi oldukça güzel. türkiyede 15 dolara bu kalitede bir kulaklık bulmak mümkün değil. tam bir f/p ürünü.
 • 4-5 aydır kullandığım kulaklıktır.

  teknik özelliklerden çok anlamam ve "ayranım ekşi değil" diyen tipleri sevmem ama piyasada şuan için 15 dolar (100 küsür liraya) alınabilecek en iyi kulaklıktır. bu zamana kadar müzik dinlememişim dedirtti.

  bu kulaklıkla birlikte forumlarda önerilen spinfit kulaklık uçlarındanda kullandım.

  açıkçası çok memnun kalmadım. sese etkisi ben gibi günlük dinleyicilerin anlayacağı kadar değil ve kulağa takınca normal uçlardan daha dışarda duruyor.

  zaten bir teki kaybolunca orjinal ucu kullanıyorum hali hazırda. dolayısıyla spinfitlerin çok matah birşey olmadığını söyleyebilirim.
 • güçlü bi bass yanında bozmadan midleri ve tizleri verebilen bi kulaklık. üstelik verdiği ses hala temiz kalmakta. malzeme kalitesi de gayet iyi, hissiyatı güzel. tek kötü tarafı silikonları bana biraz rahatsız gibi geldi . ses yüksekliği güçsüz kaynaklarla sorun teşkil etmeyecek kadar yüksek. bu fiyata denediklerimin içerisinde hala en iyisi.