• sakallı bir transeksüel değilse problem olmayan durum.
  • kardeşim özgürlük yok mu? benim patates kızartması adlı dinimin kurallarına göre tanrının nimetini tanrının kulundan saklamak yasak.
    çıplak gelmemiz engellenemez!
    patates kızartması mensuplarının hakkını yiyemezsiniz
  • cumhurbaşkanı bir transeksüel ile yemek yerken iyi, chp transeksüel bir bireyi işe alınca kötü, öyle mi. sizin ben algı operasyonunuzu bir kere, sakalınızı iki kere seveyim. sakal istiyorsan git isid'e katıl. şoför dediğin jilet gibi olur. siz ne anlarsınız ki. işiniz gücünüz milletin sakalından akan suyu içmek.
  • tabi lan ülkede kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan personelin kılık ve kıyafeti üzerine yönetmelik yok zaten.
  • hipster misiniz tarikatçi misiniz nedir bu memuriyette sakal fantezisi, uzatmaya meraklıysan git özel sektörde çalış amk
  • cehabe halt yemiş. halbuki yaşam hakkı olmayan transseksüeller için çukur açıp, itlaf ettikten sonra topluca gömmemiz gerekirdi.
  • yasağı "belediye " koymuyor. yasak darbe döneminde 82'de çıkan kıyafet yönetmeliğinde olan yasaklardan. asker gibi düşünülmüş belli zaten. sana serbest kardeşim deseler bile 2 gün sonra aynı adamlar soruşturma açabilir. transeksüel olabilir kanunen bir engel görünmüyor.
  • ben bir transseksüel doktorum. hastalarımı trans olmayan doktorlardan farklı mı muayene ediyorum sanıyorsunuz? bilgi birikimimizi biz de aynı şekilde aktarıyoruz hastalara. bazı algılardan kurtulun artık! ne aşağılık ibne adamlarsınız ulan!
  • sakalın yasak olmasına karşı çık, saçma bul ses etmem. ama durumdan transeksüel bir bireyle kıyaslama yapılarak şikayet edilmesine dair geçerli hiçbir sebep bulamadım. yemin ederim bir bırakmadınız ki yaşayalım
  • transeksüel arkadaş sakal bırakmıyorsa sıkıntı yok. sakal yasak, mal mısın sen?
hesabın var mı? giriş yap