1. ispanyol memurların sitesi.

  ''los memures'' olarak da bilinen bir kullanıcı kitlesi var.

  edit: başlık memures şeklindeydi.
 2. -ramazan bıngıl'la evlenmeyi kabul ediyor musunuz?

  a)evet

  b)yetmez ama evet

  c)kararsızım

  d)sonsuza kadar evet

  e)her dördü de

  +kaç dakikamız kaldı?
 3. gece gece iyi güldüren. güldürürken düşündüren evlilik sitesi.

  sitesinde şu tanıtım yazısı bulunur:

  "evlenmek kolay da peki ya denginizi bulmak ? ister kamuda olun ister özel sektörde size en uygun eşi bulmanın en kolay yolu memur eş'den geçer. "

  mantık evliliği yapmak isteyenleri hedeflemişler sanırım. bu kişilerin memur olduklarından nasıl emin oluyorlar acaba. sanırım tanışılmadan önce bordrolar gönderiliyor.
 4. internet adresini memureler olarak okuduğum site.. memures..
  allah beni ıslah etsin, nasıl bir pazar sabahına uyandıysam..
 5. kpss'den en az 95 puan almış iyi derecede ingilizce bilen, bilgisayar sertifaksı olan
  bağyanları merakla bekliyorum. mülakat için genel başarı sıralaması oluşturulacaktır.

  ben nasıl bir adam oldum lan.
 6. ahahahah, hacı bu ne ya. ama tebrik etmek lazım, bu da bir girişimcilik. sedat gör bunları, banner manner destek ol. gerçi adblock var emme, icabında onu da iptal ederiz destek için.

  ailemizin sitesi.

  ama şu gerçek, sağda solda bizim elemanlardan bayaa var illa öğretmen eş olsun, öğretmen eş olsun diye dolaşan. demiyo ki biz geçinebilecez mi, anlaşabilecez mi, peh! neyse, demek ki talep var adamlar kurmuş böyle bir site. aferin lan bu da bi' şeydir.

  not: evlemek isteyen öğretmen bayan varsa mesaj atsın, yardımcı olmaya çalışırız (yersen). haa bu arada bayan dedik, kadın kadın diye gelmeyin bana sonra.
 7. sabahtan beri sağ framede reklamı dönen site. bugün sözlükte karşıma çıktı, dün youtube da. deli gibi reklam veriyor. adından anlaşılabileceği gibi odaklanma stratejisi (bkz: michael porter) uygulamak istemiş. hedef kitle belirgin, amacına uygun işliyorsa ilginç ve güzel bir girişimcilik örneği. bir girip pazar analizi yapmak lazım.

memureş hakkında bilgi verin