şükela:  tümü | bugün
  • sokakta hanımefendi, mutfakta aşçı sözlük yazarı.

akp'nin verdiği diplomalar sayesinde girdiği entry'lere göre mühendis, doktor, perakendeci, ekonomist, mimar kimlikleri ile ön plana çıkıp bilirkişi olarak çok güzel açıklamalar yapıyor. uzun uzun ve tarafsızmış gibi bir dille de yazıyor ki inanalım.

bir de yediği ayardan sonra entry'yi silip ayar entry'sinden sonra tekrar post'lamış olması var ki gerçekten bugüne kadar görmediğim muhteşem bir omurgasızlık örneği.

not: bu adama dezenformasyon yaratması için para veren adamlara sesleniyorum:

maaşta anlaşırsak bunun yaptığının 10 kat daha iyisini yaparım, özelden ulaşabilirsiniz.
  • laf salatasından oluşan entry'sine aldığı ayar yüzünden aynı salata entry'sini 3 defa silip tekrar gönderen yazardır.

aynı zamanda anlamsız yere yaptığı "ben mağdurum" tavırları ile de kimlerden olduğunu çok güzel belli etmiştir. sen dezenformasyon yaratmak için her başlığa atlayıp ben bu işlerden çok iyi anlarım tavırları ile entry gir, ayarı al, ondan sonra ayardan kaçmak için entry'ni silip silip tekrar gönder. ardından da "ama benim bacağımı köpek ısırdı" de.

15 yıldır uluslararası alanda yüzmilyonlarca doları bulan inşaat projelerini bitirip, 3.boğaz köprüsü yapılmadan önce karşılarına çıkacak su kaynaklarının ve kuşların göç yollarının tespit edilemeyeceğini savunması ile ilgili de yorum yapmaya gerek yok diye düşünüyorum.
  • her başlık altına aynı entry giren görev adamı. seçimlere kadar görevini yapacak..entry başına ne kadar aldığını merak etmekteyim.

birkaç örnek

(bkz: #41487376)
    (bkz: #41487359)
    (bkz: #41487358)
    (bkz: #41464282)
    (bkz: #41463850)

edit: hatta yetmiyor aynı başlık altında da aynı entryleri giriyor

(bkz: #41447870)
    (bkz: #41450793)
    (bkz: #41487445)
    (bkz: #41436630)
    (bkz: #41447428)
  • ekran caps leri alınıp can dündar a bizzat iletilmiş olan yazardır.

(bkz: şimdi tabureye oturdu.)
  • sanırım can dündar hakkında yazıp sildiği şeyi can dündar'ın yüzüne karşı söyleme imkanı bulabilecek yazar. ya da en azından avukatına karşı.

entry girdiği saat itibariyle yapılacak bir keyword arama ve kayıtlar, entrysindeki "internette dolaşan" , "iddia" kısımlar kurtarmaya yetmeyebilir...
  • uzun adam'ı yalama seanslarından edindiği derin tecrübelerini paylaştığı (bkz: erkeğe oral seks yapmanın püf noktaları) ile gönülleri fethetmiştir.

bir sonraki yazısında göt yalamanın püf noktalarını da kendisinden sabırsızlıkla bekliyoruz.
  • bu arkadaşın tek kelimelik bir özeti olsa, bu kelime kesinlikle sinsi olurdu.

sinsi insanlar şu hayatta görüp görebileceğiniz en tehlikeli varlıklardır.

rasim ozan kütahyalı, nagehan alçı, egemen bağış...

bunların hepsi özel yaşamlarını sekülerliğin dibine vurarak yaşayan ama olay imaja geldiğinde muhafazakar, akp'li, hatta bakara makara tadında imanlı...

alacakları 3-5 kuruş için hayatlarını, hayatlarını geçtim babalarını analarını satacak türdendir hepsi. gerçi kabul etmek gerekir, rok-nagehan çifti 7 milyonluk ev filan aldılar, parası iyi..

ama merak ediyorum bu tarz adamlar gelecekte arkalarına dönüp baktıklarında, torunlarına ve çocuklarına ne diyecekler? ulan torununu çocuğunu geçtim hayatını sorguladığında dönüp ne diyecek acaba?

"3-5 kuruş için inanmadığım ve kabul etmeyeceğim değerleri savundum ne biçim adammışım ulan ben!"

diyebilirler mi acaba diye sormayın sakın kendinize. adım gibi eminim bunu kendilerine soracakları gün gelecek..

çünkü;

hiçbir korkuya benzemez halkını satanın korkusu.
  • sürekli ama sürekli hırsızlıkları, yolsuzlukları ve devlet malının delicesine yağmalanmasını falan savunan bir operasyon çocuğu. gerçekten bu zavallı durumuna üzülmemek elde değil; ağababaları saraylarda keyif sürerken bunlar 3-5 kuruşa talim edip, kendilerini parçalıyorlar.

işin ilginci kendince ciddi tespitler falan yaptığını zannediyor, oysa burada yaptığını köydeki dayılar çok daha layıkıyla yapıyorlar.

umarım inandığınız cehennem vardır, sizin gibi yetim malını yiyenlerin yanacağını düşünmek bile gerçekten çok güzel.
  • sçzlükte spam yapmasına rağmen hala yazar olarak kalabilmesine çok şaşırdığım yazar.

akp'li değilim ama trollü.