şükela:  tümü | bugün
  • - men rabbuke?
    - ne diyosun abi, anlamıyorum?
    - men nebiyyuke?
    - err, do you speak english?
    - ve ma kitabuke?
    - voulez vous coucher avec moi ce soir?
  • #60956684 isimli entrysiyle * dikkatimi çekmiş yazar. ve galiba da yeni yazar; hoş gelmiş...
  • düzgün bir insana benziyor. sayıları o kadar azaldı ki, tanımam etmem yine de iki tane entry'sini okuyup mutlu oldum kendisi adına.
    umarım böyle kalır hep.
  • sözlük'te gözüme çarpan, bu kimmiş dediğim nadir yazarlardan. enrty'lerini okudum ve sanırım dünyayı da güzelleştiren nadir insanlardan.

annelik, çocuk -insan- yetiştirmek üzerine yazdıkları güzel. insana durduk yere "anne olayım ama iyi anne olur muyum ki" hissi aşılıyor.*

umarım daha çok ve hep böyle güzel yazar.
  • kendisine mesaj atmak isteyip atamadığım. nasıl ulaşabileceğimi bilmediğim hemen hemen her yazısında ortak noktalarda buluştuğum, bir yazısında ayrıştığım ve kendisine sorular sormak istediğim akıllı ve keyifli bir yazar.
  • gerçek dost size allah'ı hatırlatandır.
    "men rabbüke" (senin rabbin kimdir?) nicki ile her denk geldiğinde allah'ı hatırlatan yazardır.
    gerçek dosttur.
  • bugun debe'ye giren bir entry vesilesiyle nickini gorup yazdiklarini okumaya baslamamla, goz yaslarina bogulmama neden olan yazar.

iyi insanlar iyi ki var.
  • yazdıkları çok güzel olan iyi kalpli bir yazar. dün attığım mesaja teşekkür etmiş. tekrar bir şeyler yazmak istedim mesajlarını kapatmış. eğer mesajlarını tekrar açarsa konuşmayı çok isterim kendisiyle. yazdıklarından kendisini anneme benzettim. bir anne olarak sorgulayan açık fikirli aydın iyi kalpli bir insan yetiştireceğinden eminim. hep mutlu kalsın
  • çok ayar gördüm, verdim, aldım da hatta ama bu ablamız ayarda çığır açmış.

tebrik edilesi yazar.
  • özel mesajların ifşasının uçurulma sebebi olabileceğini bilmeyen yazardır.