şükela:  tümü | bugün
542 entry daha
  • 10. bölümün fragmanını bile sıkılarak izledim. ruhuna fatihayı okumuşlar. şimdi tam türk dizisi olmuş.
  • --- spoiler ---

esas kızın esas oğlanın evine hevesle gittiğinde öteki kızın orda olduğunu görmesi klişesini de yerine getirip diğer türk dizileri arasında yer aldığı için tebrik ediyorum. üstelik bunu bir kez de yapmadılar. dicle barış’la konuşmaya gider, tam bir şeyler söyleyecekken birden beren de kapıya gelir. dicle marlon brando posteriyle barış’a gider, aaa o da ne, beren daha az önce barış’a aynı posterden getirmiştir. dicle barış’la konuşmak için mesaj atar ama ne tesadüf ki beren mesajı görür ve siler.

başta farklı bir dizi olduğunu düşünmüştüm ama ne yazık ki standart türk dizilerine doğru evriliyor.

--- spoiler ---
  • 10. bölüm beklentilerim

--- spoiler ---

sapık nejat gene bir manyaklık yapar
    kölesever feris (kendisinin dicle veya meslektaşları olmadan bir halt becerdiği görülmemiştir) gene bişey için millete sarar.
    tecrübeli, suyun başını tutan menajer çınar 213123. kere uyarıldığı halde oyuncusundan bişey saklar kaos oluşur.
    beren, selena kıvılcım klasında bir kötülük kurgular
    dicle gene pot kırar veya mağdur olur
    mimiksiz barış gene oyunculuk tribine girer.
    emrah jülidenin yerine bakar.

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---

ben de herkes gibi dizinin gidişatından tedirgindim ancak en azından 10. bölüm fragmanında bir sorumun cevabını aldım. o da şu; normalde dicle’nin ajansın sanatçılarıyla profesyonel yaşantı hariç yüzgöz olmaması gerekiyor hatta senaryo hakkında kendi fikrini söyledi diye azar işitmişti. ona rağmen barış’la saçmasapan hallerdeler. yani asistanın sanatçıyla aşk yaşaması da yasak ve dicle de bu işi çok istiyor ve bunun için işini tehlikeye atar mı? belli de olmaz 9. bölümde durduk yere kendini yere attı, her şeyi beklerim şu saatten sonra.
    --- spoiler ---