şükela:  tümü | bugün
 • psu ve ekran kartı incelemesini görüp olur bu dediğim arkadaş ki zaten olmuş an itibariyle 239k takipçi .videolarda gayet iyi
 • başlık altının dutluk olmasını hak etmeyen bir arkadaş. bir oturuşta üç videosunu izledim, zaten bir videosu oniki dakika sürüyor, sıkılmadan izlersiniz.
 • bu kardeşimiz konuşurken benim ağzım yoruluyor arkadaş. kelimeleri telaffuz şekli beni biraz rahatsız ediyor. onun dışında 3d yazıcı ile yaptığı craftingler güzel ve izlemesi güzel. tebrik ederim kendisini
 • irrite edici bir karakter.
 • konuşması nedense çekici gelen ve kendini izleten bir youtuber. içten ve samimi. hakikaten öyle yalnız. yani sanki bi kafede otursak sabahlara kadar muhabbetin dibine vururmuşuz gibi geliyor. ayrıca kendisi çinden aldığı ürünlerle meşhurdur. en azından ben öyle tanıdım.
 • sayesinde hayallerimdeki ev sineması ile tanıştığım, çeşitli içeriklerle videolarını izlettiren samimi türk youtuber.
 • sanırım ya parası çok ya da üstteki yazarın dediği gibi sponsorlar kendisine ciddi şekilde destek oluyor zira o kadar saçma sapan şeyi almasının mantığı yok.

  hadi drone ekipmanlarını anlıyorum adam meraklı seviyor drone olayını fakat çadır lan çadır onu bile çin'den almış adam. neymiş çok portatifmiş veya cam silme robotu almış. sırf merak ettiğim için aldım diyo şaka mısın hocam? sonra burun kıllarını alma makinesi, düşülk tazyikte olan suyu tazyikli su gibi püskürtecek duş başlığı, ayak masaj paspası, lego figürleri, dolap aydınlatıcılar, koridor aydınlatıcılar falan filan böyle tonla ürün alıyor bu adam.

  bana çok mantıklı gelmiyor yalan yok. mesela diyo ki koridor aydınlatıcı almıştım öncekiler pilliydi pilleri çabuk bitiyordu şimdi şarjlısını aldım 3 ay şarjı gidiyormuş hem powerbank ile de şarj edebilirim. abicim gözünü seveyim alırken bakmıyor musun pil ne kadar gidiyor ya da hesaplamıyor musun?

  drone ile ilgili aldıklarına bi şey diyemem adamın kişisel zevkidir alır parası varsa da böyle saçma sapan şeylere para verdiğine inanmıyorum. veriyorsa da allah akıl fikir versin. parasını böyle saçmasına üzülürüm başka bi şey değil.

  bi de merak ediyorum o kadar eşyayı nereye koyuyor bu adam? ben evimde 3-5 parça eşya ile boğuluyorum evde adam tonla şey alıyor beğenmiyor aynı ürünün şarjlısını alıyor ya da başka bi ürün görüyor onu alıyor falan nereye koyuyorsun hocam bunların hepsini? ilginç yani.
 • "abarttım! çin'den 9.000 tl toplu paket açılışı!" başlıklı videosu zaten hp sponsorlu olan video. videonun fazla izlenmesi şartıyla hp'nin iyi para verdiğini düşünürsek, izlenmek için 9.000 tl'lik alışveriş yapması olası.

  ama benim takıldığım hp'nin sponsor olduğunu videoda ve açıklamada belirtmemesi. yakın zamanda sponsorlu içeriklerin belirtilmesi zorunlu olacak diye haberler vardı ama hala bu durum gerçekleşmedi ya da türkiye'de hala böyle çakallıklar yapılıyor.

  ayrıca bu kardeşimiz zaten gearbest türkiye'nin youtube kanalı için video çekmiş birisi. gayet açık işbirlikleri söz konusu.

  lemur hakkında söyleyeceklerimse, eskiden iyiydi. sponsorluk almasına ilk başta sevinmiştim ama sonradan o da diğerleri gibi ortada sponsorluk yokmuş gibi izleyicilerini kekliyor. iyisini kötüsünü söyle işte ürünlerin. babo films'le video çekmesinden bahsetmiyorum bile. neden öyle bir salaklık yaptı anlamadım.

  ayrıca o çok övdüğün gearbest bana bozuk ürün geldiği halde tam para iadesi yapmadı. çingene gibi yarısını verdi. ürün yatıyor evde.
 • aşırı gereksiz ürünler alan youtuber.kendisi gibi çin'den aldığı ürünleri inceleyen diğer türk youtuberların hepsinin toplam aldığı kadar ürünü tek başına almıştır.bütün çin kendisine sponsor olmadığına göre youtube'tan kazandığı paranın büyük kısmını alışverişe harcıyor.
 • diğer youtuber’ların %95’i gibi kendisi de yapmacık ve iticidir.