• bugün gittim. izban son durak cumaovası'nda iner inmez 808 numerolu eshot'a binerek çarşıda indim. (burada anlatması kolay ama cumaovası'na gelirken trenin tekeri patladı 10 dk bekledik) menderes belediyesi'nin önünde menderes'te oturan arkadaşla buluştuk. "-nasıl beğendin mi?" dedi, bunu sorarken bulunduğu yerle kendisi arasında organik bağ kurup toz kondurmama refleksi var tabii, ben de hoş ama uzak, güzel ama yatırım yapılmalı vs. demeyi isterdim kibarca ama menderes benim hayalimi öyle kırdı ki, direkman "-beğenmedim!" dedim.

yani izmir'e hiç yakışmış mı şirinleraşkına? çarşıda internet cafe yok, cami var tuvaleti pis, yol var sokaklar daracık. cık!
    börekçi ali var gümüldür yolunda, oranın böreğinin de bi numarası yoktu.

"-burası var yeaa burası beş seneye kalmaz nolacak gör bak, şu binalar mantar gibi bitti iki yıl önce biri de yoktu burada" dedi serkan abi. gaziemir'in gelişimini hatırlayınca hak verdim. izmir genişliyor bu tarafa doğru ama megaköy olmasın, ilçeliğine yakışır şekilde altyapısını tamamlasın ben ona da fitim.
  • insan aglayamadiginda icinde olusan.
  • ayni zamanda tribun barisi oncesi disli fener amigolarindan biri. cek senet anlasmazligi yuzunden vurulmasi tribun barisina giden yolu acmistir.
  • türkiye nin kennedy ailesi.
  • ege bölgesinde dağlara parelel küçük ve büyük olmak üzere iki tane olan ırmak
  • eski adi cumaovasi olan izmirin bir ilcesi.
  • izmir ilinin 73.002 nüfuslu ve 737 km2 yüzölçümlü ilçesidir.

ertan peynircioğlu ilçenin kaymakamıdır. sancaklı, şaşal, kuyucak, kısık, keler, karakuyu, gölova, develi, çileme, çile, çatalca, çamönü, çamköy, çakaltepe, akçaköy, ahmetbeyli, ataköy, efemçukuru, küner, yeniköy isimlerinde toplam 20 köyü bulunur.
  • (bkz: meandros)
  • son yerel seçimde 400 oy alan dsp'nin oyları bölmesi sayesinde akp'nin kaptığı izmir ilçesi.
  • saat 13.00 dan beri yanmakta olan ilçemizin, çoğunu vatandaşımız söndürdü. hala da yanmaya devam ediyor. alevler çile köyün ormanından başlayarak, kapımızın önüne ordan ahmetbeyli şimdi de özdere'ye doğru yol aldığı bildirildi. erkek, kadın farketmeksizin tüm vatandaş seferber olduk.

lütfen ricam orman alanlarında sigara içmeyin, mangal közleri sönene kadar başından ayrılmayın.

edit:cam şişelerinizi de çöpe atın zahmet olmazsa.
hesabın var mı? giriş yap