şükela:  tümü | bugün soru sor
 • her yere "büyük açılış!!!!" diye afiş asan ama ne açılışının olduğunu yazmayan ilginç bir belediye. tabii ki izmirli.

  http://www.menderes.bel.tr/…01/image/konser_web.jpg
 • görece beldesinde bulunan alkollü bir işletmeyi belediye binası ve spor salonuna yakın olduğu gerekçesiyle mühürleyen bülent soylu'nun başkanı olduğu malum partili belediye. şöyle bir açıklama yapmış kendisi:

  "burası belediyeye ait bir yer. imar planlarında ‘belediye hizmet alanı’ olarak görünüyor. üzerine boncuk ocağı yapılmış. sonra da tesis haline getirilerek birahaneye çevrilmiş. görece hizmet binamızın bahçesinde bulunan bu yerde alkol veriliyor. izmir büyükşehir belediyesi’nin yaptığı kapalı spor salonuna da sadece 10 metre uzaklıkta. öğrenciler burada eğitim alıyor. halk eğitim merkezinde kurslar veriliyor. çocuklarımız alkollü işletmenin içinden geçerek bu tesisten faydalanıyor. bunun hiçbir yerde örneği yok. bana bir örnek getirin, uygulamayı emsal gösterin. ben hem belediye binası, hem de bu spor tesislerini yıkıp dünya’nın en büyük birahanesini yapacağım. buna da söz veriyorum".

  bırakın artık bu boş işlerle uğraşmayı, laf salatası yapmayı, izmir büyükşehir yapmışsa o spor salonunu gerekirse alır başka yere taşır sana da laf düşmez bülent soylu, icraat yap böyle saçma işlerle bir yere varamazsın. 400 oy farkla aldığın belediyenin kalıcı olacağını mı sanıyorsun?

  http://www.egedesonsoz.com/…nuna-yakin-diye-/893220
 • belediye binasında asansör müziği olarak jealous guy kullanarak beni şaşkınlıklara, lennon'ı ise kemik sızlamalarına salan kurum.

  hey sen how do you sleep'te macca'yı muzak yapmakla itham eden lennon, ilahi adalet bir gün seni bulmayacak mı sandın? hahaha