• o donemin gaztecilerinden orhan karaveli ile yapilan teketek programi bu konuda muazzam bir bilgi kaynagidir..murat bardakcini menderes yalamalarini saymazsak on numara programdir..
    en aklimda kalan ise o donem bu gercegi herkesin bilmesi ve ozel hayattir bize ne demesi..simdi olacak xhamsterde yayinlanir ak it de mansetten haber yapardi..
  • menderesi anlatan reklam filmini buldum
    https://www.dailymotion.com/video/x1g35d5
  • ilginç bir hikaye*
  • nasıl bir ortamda yaşıyoruz ya
  • adnan menderes bir toprak ağasıdır. aga dediğin, adamın karısını kendi evinde s2ker, kocasını da kapıya gözcü diker. hey yavrum hey...
  • valla çok da matah ve geçmişi düzgün bir adam değilim diye düşünürken şu röportajı okuyup midem bulandı. şu an bunca büyük bir iktidar gücünde olanları düşünemiyorum bile. yıllar sonra baya kitaplar okur, hikayeler dinleriz. nereden baksan mide bulandırıcı, iç acıtan bir olaydır, bu kadarı çok fazla istersen padişah ol.

edit: ulan adam şu yazdığımdan bile neler çıkarmış da atatürk kadınları soyup iran şahına vermiştir yazmış. bir diğeri gelmiş geçmişte bunlar normaldi bugünün yargıları ile ne kıyaslıyorsun demiş yuh ya. 19 yıldır milli kültürümüz de kültürümüz biz yedirmeyiz vs diye başımızın etini yediniz. 2 dakika tutarlı olun be..
  • tipik bir sağcı/siyasal islamcı politikacı davranışı. menderesin tarikatlara nasıl destekler verdiğini açın okuyun.

edit: aramızda hala popcorn tapıcıları olduğunu göstermiş bu girdim. birisi mesaj atıyor destan gibi zırva döşüyor, içinde gerçek tek bir şey yok, kadir mısıroğlu okuya okuya beyni kıyma tanesine dönmüş. tek derdi menderesin ne kadar minnoş bir insan oluduğunu anlatmak değil, bir taraftan da atatürk'e hakaretler ediyor, rıza nurdan falan bahsediyor, bir diğeri mesaj atmış menderesin hiçbir dine karışmadığını anlatıyor, saçmalıyor da saçmalıyor. kimin kimin siktiğyle hiç ilgilenmezmiş onu diyor mesajın sonunda da. ahahahahahaha.
    yemin ediyorum akıllanmaz bu insalar, sığır gelmişler sığır gidiyorlar.
hesabın var mı? giriş yap