şükela:  tümü | bugün
 • değişik bir varyasyon. menemen belediyesi'nde ortaya çıkan yolsuzluk iddiaları sonrası gerçekleşen gözaltı ve tutuklamalar sonucu ortaya çıkan bağlantı.
  --- spoiler ---

  menemen sulh ceza hakimliği'nde alınan ifadelerin ardından menemen belediye başkanı serdar aksoy ile birlikte 11 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

  menemen belediye başkanı serdar aksoy, belediye başkan yardımcısı mehmet cin, şantiye müdürü kenan yaşatürk, satın alma müdürü teoman tuna, fen işleri müdür yardımcısı gazi koşum, muhasebe müdürü nagihan karaca ile iyi parti karabağlar ve izmir büyükşehir belediye meclisi üyesi tarkan fikret çalık, hurda alım işine aracılık eden iyi parti karabağlar ilçe yönetimi'nden gamze yıldız, belediye tedarikçileri mustafa çama, gökhan uzun, mustafa kama tutuklandı.

  iyi parti izmir il başkan yardımcısı oğuzhan yar ile yavuzhan yar, fikri babür, erdal açıl, zeki torun, özcan saraçoğlu ve muharrem çama adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. kemal küçükkarakurt ve murat koşum ise serbest kaldı.
  --- spoiler ---
  https://www.sozcu.com.tr/…skani-tutuklandi-6138973/
 • elif can yetim’e selam ve dua gönderiyorduk. bunlara napıcaz şimdi? değişik değişik konnekşınlar.
 • olması gereken olmuştur, isnat edilen suç deliller ve kanunlara göre sabitlendiği taktirde en tepeden ceza almalarını umarım, devletin yapması gereken budur. hırsızlığı açık olanı destekleyip buradan siyaset çıkarmaya çalışan da ülkenin ana derdini oluşturan kesimdir.
  o selam ve dua ile diye mail atanlar hala benim paramdan maaş alıyorlar koçum.