şükela:  tümü | bugün
 • trt'de perfore okuyan bir spikermiş. youtube kanalında diksiyonla ilgili faydalı bilgiler veriyor. misal, doğru ses tonunu kullanmanın erdemleri, pelteklikten kurtulmanın yolları vesaire. u-iks olayı ilginç geldi mesela. toplum içerisinde rahatça bütün deliler tarafından yapılabileceği gibi daha tenha yerlerde normal insanlar da yapabilir. kolay gelsin.
 • youtube kanalında * güzel videolar yayınlayan trt spikeri. gerçekten şimdiden çok faydası oldu. iyi ki açmış kanalı.
 • youtube kanalını yeni keşfettiğim trt spikeri. tam da diksiyon kursuna mı gitsem diye düşündüğüm şu günlerde açıkçası hızır gibi yetişmiştir kendisi. henüz içeriklerin hepsini inceleme fırsatı bulamadım ancak şimdilik iyi görünüyor... bu entry niye reklam entry'sine döndü lann! üslubumu bozmam gerekecek sanırım. ıhhım açıkçası beleşe diksiyon dersi arıyordum youtube önerilerde çıktı kendisi. arada espri falan yapıyor bu güzel. en önemlisi de adam siri'ye bağlamış, bayağı iyi diksiyonu. yalnız internetten 3-5 dakka izleyince okey de gerçek hayatta yanımda sürekli böyle konuşulmasını istemezdim. bitti.
  not: ekşici piçler sizin korkunuza üslubumu 50 yaşındaki dayımınkine çevirdim lan. psikopatlar.
 • youtube'da keşfettim kendisini yarım saat önce. daha önce diksiyon konusunda aramalar yapmış ve birkaç video izlemiştim, faydalı olanları vardı ancak bunlar daha çok bir sınıf eğitiminden alınmış bölümler, ya da uzun, oturup izlemesi bir yerden sonra bayabilecek içeriklerdi. bugün yutup bu abiyi önerdi bana, açtım, zaten sesi tanıyorsunuz direkt ve diksiyonu, anlatımı o kadar güzel ve akıcı ki videoyu geçmek gelmiyor içinizden. not alarak birkaç videosunu izledim ve diyorum ki iyi ki var ve iyi ki başlattı böyle bir seri. kısa kısa, çok keyifli, konuşma üzerine herkes için gerekli çok güzel bilgiler paylaşıyor.

  uzuuun müddet görürüz umarım kendisini ve paylaşımlarını, buradan kocaman teşekkürler.
 • youtube'da videolarına denk geldiğim trt spikeri. ilk önce anlayamadım tabi trt'de çalıştığını ama sesi çok tanıdık geldiği için kesin bilindik bir kanalda çalışıyor diye düşünmüştüm. eh biraz bilindik bi kanal işte:d
 • hem gözümüzün hem de kulağımızın pasını silen trt spikeridir kendisi.

  kendisiyle rastgele youtube’da gezinirken karşılaştık ve sonrası da malum. diksiyon, etkili konuşma ve doğru nefes alışlarını içeren videoları youtube kanalında mevcut. ayrıca instagram sayfasında da mizahi paylaşımları da oluyor.

  takip edilesi biri.
 • youtube kanalı son zamanlarda karşılaştığım en güzel kanallardan biri. çok öğretici içerikler var. kendisi instagram hesabında da (@mennansahin_) güzel anketler yapıyor türkçe kullanımıyla ilgili. instagram’da da takibe alın derim. yetenekleri ve ses tonu bi’ yana, kendisi epey yakışıklı bi’ adam. severek takipteyim.
 • 6 yıl önceki ses kaydını dinleyince kendimi iyi hissetmemi sağlayan spiker. gelişim muhteşem en azindan bende pelteklik yok yea deyip umutlandırdı:)
 • 10 dakika önce tesadüfen varlığından haberdar oldum.
  hem sempatik, hem yakışıklı yetmezmiş gibi ses tonu mükemmel.

  https://www.instagram.com/…ls/?igshid=1hqrmmfv0ltri

  başıma bişey gelmeyecekse çok tatlısın mennan.
  kendinden 50 yaş büyük biriyle evlenmek ile ilgili düşüncelerini merak ediyorum?
  olumlu düşünürsen bana ulaş.
  (düğün istemen çekyatım var)

  (bkz: söz nişan kına düğün balayı çekyat istemeyen kadın)
 • ne hoş bir kanal yahu! böyle içeriklerle karşılaşmayalı uzun zaman oldu.

  tanım olarak, diksiyon ve hitabet anlamında eğitimsel içerikler sunan youtube kanalı.