şükela:  tümü | bugün
  • trt'de perfore okuyan bir spikermiş. youtube kanalında diksiyonla ilgili faydalı bilgiler veriyor. misal, doğru ses tonunu kullanmanın erdemleri, pelteklikten kurtulmanın yolları vesaire. u-iks olayı ilginç geldi mesela. toplum içerisinde rahatça bütün deliler tarafından yapılabileceği gibi daha tenha yerlerde normal insanlar da yapabilir. kolay gelsin.
  • youtube ve instagram sayfaları resmen bulunmaz nimet. diksiyona yalnızca göz önünde bulunulan işlerde ihtiyaç duyulmamalı. günlük, sosyal ve iş hayatında ifade yetinizi geliştiriyor. tabii bol bol kitap okumuyorsanız yine ifade konusunda allah vergisine sığınmak zorunda kalırsınız.
    kısacası etinden, sütünden, sesinden, diksiyonundan faydalanılması gereken genç bir arkadaşımız.
    parti kursa oy verilir. öyle bir etki ve hitabet.*
  • youtube kanalında * güzel videolar yayınlayan trt spikeri. gerçekten şimdiden çok faydası oldu. iyi ki açmış kanalı.
  • youtube kanalını yeni keşfettiğim trt spikeri. tam da diksiyon kursuna mı gitsem diye düşündüğüm şu günlerde açıkçası hızır gibi yetişmiştir kendisi. henüz içeriklerin hepsini inceleme fırsatı bulamadım ancak şimdilik iyi görünüyor... bu entry niye reklam entry'sine döndü lann! üslubumu bozmam gerekecek sanırım. ıhhım açıkçası beleşe diksiyon dersi arıyordum youtube önerilerde çıktı kendisi. arada espri falan yapıyor bu güzel. en önemlisi de adam siri'ye bağlamış, bayağı iyi diksiyonu. yalnız internetten 3-5 dakka izleyince okey de gerçek hayatta yanımda sürekli böyle konuşulmasını istemezdim. bitti.
    not: ekşici piçler sizin korkunuza üslubumu 50 yaşındaki dayımınkine çevirdim lan. psikopatlar.
  • 20 nisan’da eskişehir osmangazi üniversitesi’nin düzenlediği bilişim günlerine konuşmacı olarak katılacak başarılı spiker.