şükela:  tümü | bugün
 • aynı anda sahip olunmasi başa bela bir durumdur. insanın bu üç kişiyle aynı evde barınması bünyeye zararlıdır, uzaklarda bir iş veya eğitim fırsatı filan yaratılmalı, ortamdan uzaklaşılmalıdır. etkisi yine de hissedilecektir, ama azalacağı muhakkaktır.
  (bkz: yaraticiligin 50 karakter ile tesvik edilmesi)
 • bu uclu bir turlu icinde bulunduklari durumlari kabullenmezler. anne abartir "regl olmuyorum, ben kesin hamileyim" diyerek eve mutemadiyen, elinde bi gebelik testiyle gelir. baba her daim daha enteresan bi insan oldugundan, ortalikta tuhaf isimli** kremler bulunur, onu her gun gozu donmuscesine ceviz-bal icerikli tuhaf karisimlar tuketirken gormek mumkundur.

  kardes kismi icin elimde yeterli materyal henuz mevcut degil, annemin gebelik testlerinden birinin pozitif cikmasi halinde o konuya da aciklik getirecegim..
 • mükemmel karışımdır. normalde gergin olan annenin daha da gergin olması, sessiz sakin babanın bir anda garip garip huylar edinmesi, lgs'ye hazırlanan kardeşin (tam bluğ çağı başı.. süper!) kavgaları, cinslikleri, anormallikleri..
  evden uzaklaşıp kendi hayatınızı kurma girişimine başlamanızın sebebi olabilir.
 • bunu alanlar bunu da aldi: psikoterapi.
 • içine düşülünce kurtulma metotlarının dikkatle seçilmesini gerektiren üçlemedir.

  misal,evin salonunda çıkan bir kavgada öncelikle anne alınıp yatak odasına götürülür. ardından kardeş alınır ve o yatak odasına bırakılırken anne kayığa geri konur (ki anne kardeşi yemesin) tekrar salona getirilen annenin yerine baba bindirilerek odaya transfer yaptırılır.son seferde kardeş taşınır.

  şaşkınlığa uğrayan ev halkı,taşındıkları yatak odasında kavga etmeyi bırakır.