şükela:  tümü | bugün
  • ekşi sözlük yazarlarının sıradan birer fani olduklarına yüzlerine yüzlerine vuran test olmuş. 123 sonucumla %96'lık percentilea girdiğim.

edit: başlık başa kalmış. linki de şöyle vereyim. atmak serbestmiş açıklamaları okumadığımdan boş bıraktıklarım oldu. bir de havadar ve sessiz bir ortamda oturun diyor ki bizim üst kata doğalgaz döşüyorlar. ona göre ayar çekin.
  • iq’mun 133 olduğunu iddia eden test. benzerlerine göre daha kolay buldum açıkçası, profesyonel bir testte de daha düşük bir skor aldığımı biliyorum zaten. yine de denenebilir.
  • yukarıdaki linkten, "your iq was measured to 121, which is equivalent to the 91,9 percentile" sonucunu aldığım test.
  • keyifli bir testmiş.
    zaman kıtlığından son 2 soruyu salladım, 130 puan ile 97.7 percentile çıktım.
    baştaki sorularda emin olcam diye zaman kaybetmezseniz, yada süreye göre bayaa iyi gidiyom lan diyip gevşemezseniz iyi olur. zira son sorular biraz zaman ayrılması gereken sorular.
  • "your iq was measured to 135, which is equivalent to the 99 percentile." diyerek göğsümü kabartan test.
  • son iki soruya zaman yetmemesi sebebiyle sallayarak ''your ıq was measured to 133, which is equivalent to the 98.6 percentile.'' sonucunu aldığım testtir.