şükela:  tümü | bugün soru sor
  • vurduruyordur. ara sıra alınan kent switchten bahsetmiyorum, "ayh ben normal sigara içemiyorum yha çok ağır .s" erkekleri bu kategoriye giriyor.
  • patlatmadan içemez.
  • benimdir. aksine mentollü sigara çoğu sigaradan daha ağırdır. tabi mentollü sigaraya parası yetmeyen ezikler bilmedikleri için bok atar. mentollü sigara diyince de aklına kent switch gelir.

(bkz: öyle entry'ye böyle cevap)
  • eğer lucky strike'ın siyah paketli mentollüsünü içiyorsa benden +10 points'i kapmış erkekdir. lucky strike'ı sevebilen insan tüm insanlığı sevebilir kanımca.
  • şimdi sevgili sözlük yazarları,
    sağlık sıhatim yerinde, cebimde para var, acaba bugün kime bok atsam timi genel başkanının bugünkü serzenişini dinliyoruz.
  • viceroy switch ile +1 ekledigim grup. 2 seneyi gecti bunu icmeye baslayali. tek endisem mentolu veren kimyasal ile akcigeri daha da cok zehirliyor muyum? sigaradan memnun oldugum icin galiba hic arastirmadim.
  • gözlemlediğim kadarı ile çoğu kadınımsı hareketler sergileyen kişiler. bildiğin cümle içinde ''ayol'' falan kullanıyor yani. konuşma tarzı falan çok itici insanlar. püüü rezil insanlar diyorum ve bitiriyorum.

edit: üstüne alınan mesaj atıyor. lan oğlum ben hepiniz mi öylesiniz dedim. ''gözlemlediğim kadarı ile'' dedim. 200 kişilik grubu olan motorcu arkadaş sana arkadaşlarınla bol rectum genişletmeli günler diliyorum.
  • benim de dahil olduğum 200 kişiyi aşkın chopper motosiklet kulübündeki üyelerin şu an yarısıdır, birçoğu filmlerde görülen saçı sakalına karışmış, zincirli mincirli tipler.

kadınsı bulanları bir gün buluşmamıza davet edip, bir de yüzümüze söylemelerini isteriz.
    not: yaz, vazelinini kendi getiriyor...
  • zencidir.

araştırmalara göre siyah amerikalı içicilerin %90'ı mentollü sigara içiyor.
  • yine insanları sınıflandıran bir sığır başlığı. geçiniz