şükela:  tümü | bugün
  • normalde parliament mentollü içen ben son bir haftadır hayatta ağzıma süremediğim mentollü sigaralar içmek durumunda kaldım(demek ki yokluk gerekiyormuş), dün itibariyle de stoklarım bitti. yasak olayını ciddiye almayıp karton karton almadığım için kendime sövüp duruyorum ve merak ediyorum mentollü sigara içip başka türlü sigara kullanamayan arkadaşlar şu anda ne yapmaktasınız?
  • menthollü olips ile beraber içiyoruz sigarayı. aynı etkiyi yapıyor.
  • valla ben kahvaltı yapıyorum. sonra da kahve içeceğim.
  • ayda yılda 1 kent switch içen ben bunu duyunca şok oldum, mentollü sigarayla ne derdiniz vardı lan
  • sigarayı yakmadan önce, mentollü bir gargara ile ağzımızı çalkalıyoruz ve sigarayı ateşliyoruz. aynı etki, aynı tat. mentolsüzken biz, biz değiliz.
  • her yerde fellik fellik eski paket kent switch arıyorum. halen olan yerler var. evde de 5 paket var. 1 ay sonra sigarayı bırakıcam muhtemelen...
    son durum budur.
  • ben hep 50 liralık içtiğim için beni etkilemiyor.
    şaka şaka, allahtan çok seyahat ediyoruz da yurtdışından alıyoruz.
    (bkz: marlboro double mix)

edit: bu arada yurtdışında farklı versiyonları var bunun. mesela kıbrıs'tan alırsanız 8 mg, türkiye'nin doğusundan alırsanız 5 mg oluyor zehir miktarı. 5 mg olanın içimi daha rahat.
  • öğrenci semtine uğrayacağım bugün. parliament aqua blue içiyorum şimdilik ağır değil, boğaz yakmıyor şimdilik pek keyif vermese de kafi...
  • tütünün üstüne aktardan alınan nane yağını dökerek çözdüğüm sorun swh
  • mentolsüzüne de alışırsınız merak etmeyin... ya da en temizi bırakmak.