şükela:  tümü | bugün soru sor
  • menzil'de geçen bir günün hikayesi. bol erkek, bol ilahi, bol namaz, çorba ve dahası. kaçırmayın derim. buyrun menzil'de bir gün geçirin.

link
  • bunlar gavsın salladığı hortumu tutup cennete gideceğini sanan şirk içindeki insanlar değil mi yav ? sorusunu akılda canlandırmış video.
  • uyuşturan videodur. menzil gezeyim gavs göreyim derken nanayı yedim.

ulan hipnoz oldum yarım saattir replay replay replay abi ne garip ortamlar anasını satayım.
  • bu tarz tarikat, cemaat vs olaylarını sevmesem de görüntüler huzur verici geldi garip bir şekilide...

insanın inanması her şeyden önemli diyorum. plasebo etkisi en az %20 en baba ilaçlarda bile.
  • kadıköy'de bir kahvecide akla düşer ve haydi denir. soluk menzil'de alınır. ritüeller şaşkınlıkla karışık bir anlayışla yerine getirilir. ertesi sabah, bu otantik deneyimin etkisiyle güneşe bir başka selam verilir. dönüş yolunda, "abi, gavs çok iyi değil miydi ya" cümlesini sıkça duyarsınız.
  • gün sonunda menzil'de yaşananlar menzil'de kalsa iyi olurmuş.
  • çorap kokan video.
  • videoyu izlemedim ama çok normal çünkü gavs var.
    gavs c.c. hakkındaki fikirlerimi daha önce yazmıştım.
    (bkz: #70618686)
  • bela ve şerrin allahtan, iyilik ve çözümün gavs'dan geleceğine inanan bir tarikat. menzilci bir arkadaşım vardı üniversitede çocuk gavs'a allah muamelesi yapar ve yer yüzündeki iyi sureti derdi. o çocuğun amcası şu an malum partinin bir yerleri ağır gelenlerinden kendisi ise çok güzel bir devlet kurumunda üst düzey yönetici.