• bu ulkede adnan oktar din kisvesi altında milletle dalga geçti. menzil geçmiş cok mu.
  • bunları görünce atatürk'ün ne kadar büyük bir lider olduğunu anlamak gerek
  • bu memleketin başına ne geldiyse cemaat, tarikat kafalarından geldi. her zaman söylüyorum cami haricinde kimseyle cemaat falan olmayın! dün fetö, bugün menzil yarın kim bilir hangi isimde ortaya çıkıcaklar. benim anlayamadığım insanlar neden bi topluluğa girmeye çaba sarfederler. illa birlik beraberlik olarak bir şey yapıcaksan siktirgit kooperatif falan kur hiç olmazsa bişeyler üretip kazanırsın, ülkeye faydan dokunur.
  • ileride entryleri sildirilen başlık olarak karşımıza çıkacaktır. sık sık ss almakta fayda var. bunlar da fetö gibi iktidarla papaz olunca işe yarar.
  • (bkz: metö) *
  • adamlara helal olsun. bunca mal'ı ben de bulsam, ben de kullanırdım.

bilimum mucizelerine inanacak kadar aptal bir kitlesi var adamın, varın gerisini siz hesap edin. canlı bomba olun dese, intihar saldırısı yapacak kapasitede adamlar bunlar. dini alet ederek, insanları sömürerek yeteri kadar zarar verdiler bu ülkeye. bu kitlede beyin olsa, biraz ders alırlar.

bunlar fettullahçılardan daha tehlikeli.!
  • ne tarikatina uyeyim ne de sempati duyarim. yalniz biat bunlarda sapikliga yol aciyor maddesinde hikaye sems ile mevlana hikayesinden arak gibi duruyor. sems´te mevlana´ya sarap aldirir ve tasitir sonra icinden sut cikar.
  • ya keramet diyen arkadaş var tamam anladık teslimiyet, tasavvuf, keramet her şey çok güzel. peki soruyorum ibadetler öncesi gözün kapalı şeyhi düşünmek ve bu şekilde rabıta yapmak nedir? bana bunu bi açıkla. şeyh dediğin kim? elin herifi.
    düşün ki şu güzelim islam ile şereflenmişsin, hanımın evde namaz kılmadan önce gözlerini kapatmış elin herifini hayal ediyor. neymiş ibadet.
    ya bi def olun gidin, kur'an-sünnet çizgisinden saptığınız için neyin içinde olduğunuzu bile idrak edemiyorsunuz. hepinizin hayatları tarumar olmuş, şeyhten bi dua alayım her şey mükemmel olsun derdindesiniz. yok öyle bir dünya. önce allah tan başkasından bu kadar medet ummamayı öğrenin.
  • acilen mücadele edilmesi gereken oluşum, geleceğin metö'sü...
  • "ey müminler! size iki emanet bırakıyorum, onlara sarılıp uydukça yolunuzu hiç şaşırmazsınız. o emanetler allahın kitabı kur an-ı kerim ve peygamberinin sünnetidir."
    (veda hutbesi)
    sen emanetleri bırakırsan böyle sapık olursun. böylelerine de inanırsın. kerametleri yaşayan yok. herkes birinden duymuş. yok hacı abinin başına gelmiş. yok dedem görmüş.
hesabın var mı? giriş yap