• yes my lord !
    muzik dahisi (sanirim esk'de ki en buyuk cd&plak arsivi bunda, bilmedigi yok), sinema editorumuz, cok yildizli ogretici dalgic, kitap kurdu, bilumum kultur sanat atesesi, gourmet, sarap eksperi, deniz urunleri konusunda bir bilen (bildirenlerden), bi de benim aklimin ermedigi bi ton bok pusurden anliyor..
    dost..
  • irc ortaminda benimle yanyana bulunmayi tercih etmeyen dalgicci
  • (bkz: mallorca)
  • yillar suren suskunlugundan sonra kendini sozluge vermis, hatta vermis veristirmis, "hah soyle" dedirtmis kisi
  • sözlükteki müthiş keşiflerimden biridir bu muntazam insan. pek seviyoruz efendim kendisini, pek bir tutuyoruz. kızım olursa gelin vereceğim kendisine, akraba da olacağız gelecekte inşallah.
  • allahın bir sevgili kulu. her tuttuğu altın olası, ne muradı varsa verilesi kutsal hazine elçisi. amen!
  • (bkz: avcı)
  • günün en güzel cocugu, güne anlam katan cocuk, doomgunu cocuu... yıllarca boyle guzel insan kalacagini bildigim, az zamanda cok yol katedilebilen her bok bilici, rengarenk keyif ehli. kucuk versiyonundan kendime de istiyorum, hayat arkadasi yapicam kendime. siparisimdir. cok ve iyi yasa cocuk
hesabın var mı? giriş yap