• hoşlandığım -ya da unutmaya çalıştığım diyelim- kişinin adını gerçekten her yerde görüyorum. gördüğüm tabelalardan izlediğim dizilerin çevirmenlerinin ismine, okuduğum kitapta bir anda olaya dahil olan karakterden bana servis yapan garsonunun adına kadar denk geliyor. önceden tesadüf olduğunu düşünüyordum ama her gün o kadar denk geliyor ki artık işaret olup olmadığından şüpheleniyorum ve merak ediyorum: size de oluyor mu sözlük?

edit: birilerine küfürden geçilmeyen, seksizm dolu entrylerden daha zararlı gelmiş belli ki. (bkz: garip insanlar)
  • kendimi bildim bileli sabah erken ne olursa olsun kalkmak istemem isterse ingiltere kraliçesiyle bulusacak olayim hep zorla kaldirilirim. bir arkadas ortaminda kaldigimizdada hep en son ben kalkarim hayatimda bir kere zorlanmadan kalkmistim oda ilkokul 4. sinifa giderken ankara gezisine gidecektik o gün sanki uyanikmisim gibi kalkmistim.

not:bugunde öğlen 2 de kalktim saat 10'daki dersimi kaçırdım.
  • rüya görüyorken alarm çalıp uyaniyorken cok zorlaniyorum. merak ediyorum sadece bana mi oluyor? normalde alarmla da uyansam boyle olmuyorum ama ruyam yarida kesildiyse kendime bir türlü gelemiyorum arkadaş.
hesabın var mı? giriş yap