şükela:  tümü | bugün
 • hoşlandığım -ya da unutmaya çalıştığım diyelim- kişinin adını gerçekten her yerde görüyorum. gördüğüm tabelalardan izlediğim dizilerin çevirmenlerinin ismine, okuduğum kitapta bir anda olaya dahil olan karakterden bana servis yapan garsonunun adına kadar denk geliyor. önceden tesadüf olduğunu düşünüyordum ama her gün o kadar denk geliyor ki artık işaret olup olmadığından şüpheleniyorum ve merak ediyorum: size de oluyor mu sözlük?

  edit: birilerine küfürden geçilmeyen, seksizm dolu entrylerden daha zararlı gelmiş belli ki. (bkz: garip insanlar)
 • ya gelip şurada format naziliği falan yapacak havamda hiç değilim ama artık hakikaten ayıptır yahu! ırzına geçtiniz güzelim sözlüğün ırzına! al buyur:

  re: merak ediyorum sadece bana mı oluyor

  @biliyorummukemmelim bize de oluyor ya merak etme. senin hoşlandığın -ya da unutmaya çalıştığın diyelim- kişinin adını biz de her yerde görüyoruz. normal yani canım sen sıkma canını hiç.

  admin sorun çözüldü, topici kilitleyebilirsin.

  quote: hoşlandığım -ya da unutmaya çalıştığım diyelim- kişinin adını gerçekten her yerde görüyorum. gördüğüm tabelalardan izlediğim dizilerin çevirmenlerinin ismine, okuduğum kitapta bir anda olaya dahil olan karakterden bana servis yapan garsonunun adına kadar denk geliyor. önceden tesadüf olduğunu düşünüyordum ama her gün o kadar denk geliyor ki artık işaret olup olmadığından şüpheleniyorum ve merak ediyorum: size de oluyor mu sözlük?

  edit: başa kalmış bile anında başlık.
 • (bkz: algıda seçicilik)

  şimdi iyi dinle ve şunu unutma : "kulaklık"
  sakın unutma : "kulaklık"

  yarından itibaren her yerde kulaklık görmeye başlayacaksın. yolda, otobüste, iş yerinde, masanın üstünde, masanın altında, tv reklamında, mağaza vitrininde... her yerde kulaklık göreceksin. unutma .... "kulaklık"...