şükela:  tümü | bugün
7695 entry daha
  • ülkücülüğü arabasına tuğra yapıştırıp sağda solda serserilik yapmak olmadığını bilicek kadar ülkücü, yeri geldiğinde karşı ittifakın kararına destek verecek kadar vatansever, fetö iddaalarına kanıtlamayan şerefsiz diye bağıracak kadar korkusuz, kapısının önünde toplanan elli kişilik it sürüsüne gelin lan beni vurun diyecek kadar taşşağı ağır bir kadındır. ülkede iktidarı hakeden tek isimdir. bu gerçek de bilindiği için kendisi iktidar tarafından siyasi arenada görmezden gelinip silinmeye çalışılmaktadır. bu kadının tek eksiği kendisine bir türlü arka bulamaması oldu. kendisini ve partisini gerek finansal gerek tanıtım olarak destekleyecek bir arka edinebilseydi şu an çok farklı yerlerde olabilirdi. hala da olabilir.
  • arkasında iş adamı ve medya gibi dev güçler olmadığından, tabandan gelen güç ile yüzde 10 aldı.

bu ileride belki kitaplarda yazacak bir şey.

kendisine başarılar diliyorum. ancak köhne teşkilat yapısını değiştirmezse ve en yakın zamanda kadın kolları kurmazsa çok zorlanır.
  • mazbatasını alanın, gidip ziyaret edip saygısını sunduğu, teşekkür ettiği kişi.

buradaki aktrollere bakarsan kadın bitmiş, parti dağılmış, misyon tamamlanmış bla bla bla.
    troll bey; siz bu konulara ne kadar uzak olsanız da bazen siyasette saygınlık önemlidir, özgül ağırlık önemlidir.
    il bazında başarısız görünse bile şimdiden muhalif belediyelerde kapılar kendisine sonuna kadar açıktır.
    nasıl derler? gönüllerin şampiyonu.

ps:özdağspor