şükela:  tümü | bugün
5358 entry daha
  • bir tarafta doların 5 lira olmasını dış güçlere bağlayıp seçmenini inandıran bir aday,

diğer tarafta oyunun %35 olduğunu söyleyip seçmenini inandıran bir aday varken aldığı her oy büyük başarıdır.
  • şu an (bkz: bucak)'ta ayak üstü miting yapan cumhurbaşkanı adayı.
  • boşuna günahını almışız meğer kadın fetö'ye düşmanmış.
    fetö'yle şöyle mücadele edecekmiş.
    hadi bakalım şimdi fetö düşünsün.
  • kendisine bakanlık teklif edenler fetöcülükle suçluyor. herkes kendi kapısının önünü temizlesin.
  • 23 mayıs 2018 liderler fox'ta canlı yayınında temel karamollaoğlu'nun dediğine göre kemal kılıçdaroğlu abdullah gül'ün cumhurbaşkanı adaylığını onaylıyormuş, ama meral akşener kendi adaylığında ısrar ettiği için abdullah gül üzerinde anlaşma sağlanamamış.

bu tavrından dolayı ne kadar teşekkür etsek azdır.
    öte yandan kılıçdar'a bak. chp'ye ikinci ekmel vakası yaşatacakmış.
  • bugün radyoda duydum işsize maaş falan diyor, sonra kendi kendime dedim buda fos çıktı, arkadaş bu sağcıların hepsi çomar mı olur, sonra anlatıyor ''işsize iş bulacagım bulamassam maaş bağlayacağım vergileri öyle azaltacam böyle azaltacam cart curt ''
    normalde bir siyasi halkın kısa vadeli isteklerini kullanır çünkü halk sonucu hemen görmek ister ama yalan atmayın 3-5 oy için, siyasilerin hepsi biliyor bu ülkede cahil boş kafalı insanın ne kadar fazla olduğunu.

benim gibi genç bir adamın isteği bile işsize maaş değil çalışana hakkının verilmesi. aklı çalışana da imkan verip ülkeyi kalkınmasıdır.
    boşuna demiyoruz sapına kadar atatürk, ulan
  • acik konusmak gerekirse meral aksener hanimefendi ve ince reis benim icin mavi ve kirmizi gibi. iki favori renk. mavi de giysem kirmizi da giysem mutlu olurum. ya da passat ile volvo s60 gibi.

o yuzden ikisinin ayni secimde bulunuyor olmasi bizim icin ayri bi talihsizlik.
  • kendisine oy verecek değilim, gerçi bu fikrim değişebilir.

ancak teşekkür ediyorum, başlığı altında ağlayan şoveni, dincisi, ruh hastası ayrı ayrı tipleri aynı anda bağırtmış ve çatı aday olayına taş koymuştur.

sağolasın. varolasın.

kılıçdaroğlu'nun şerrinden bizi korumuştur.
  • ‘’’’abd’’’ullah gül’e siktir çektiği için hergün teşekkür edeceğim kendisine.
37 entry daha