şükela:  tümü | bugün
3466 entry daha
  • (bkz: the punisher)
  • (bkz: she wolf)
  • proje partisinin proje lideri akp'nin yeni versiyonu
    rte'nin halefi zaten halef olmasa abd partiyi kurdurmazdı

bizleri mankurtlaştıracak asena
    parti programını okuyun ve parti danışmanı ise turuncu devrimlerin finansörü selda tandoğan demirel araştırın anlayacaksınız
    tansu çillerin yancısı,karanlık ilişkileri olan birini halkın önüne umut diye gösterilen kişiden öteye gitmeyecektir.

umut olarak gösterilen iyi partiye inanmayın a dostlar
  • eğer 10 kasım manevrası atatürk seviciliği masaya düşen sonuçları olumlamazsa, bir khk'lık ömrü olabilir.
  • cuma günleri twitter paylaşımı yapma canım ablam. cok klişe. cumamız mübarek olsun. bunu biliyoruz. (unfollow).
  • bu kadını eleştiren solculara tek bir lafım var. oy vermeyin abi. hdp orada bak, siktirin gidin ona oy verin. nato'ya bağlılık yemini etmiş de falan da filan da...

napsın abi napsın amına koyim kadın? gitsin amerikan büyükelçisinin arabasını ters çevirip yaksın mı? nedir lan sizin hayalinizdeki ülke? ıslak devrim rüyalarınız yüzünden ülkenin anasını sikmek mi istiyorsunuz?

denize düşen yılana sarılır. ellerinde işgal için çok büyük iki sebep (anlatmaya başlamıştım da vazgeçtim sildim. bu yaşına gelmişsin tarih okumamışsın ben mi anlatıcam aq) olan komünist orospu çocuklarından korunabilmek için bu ülke ite kaka zorla nato'ya girdi. ülkenin arkasını yaslayabilecek bir dayanağı olsun diye 700den fazla asker şehit düştü kore'de. bu kadar emekle, kanla zar zor uluslararası arenada kendine bir sığınak bulmuş olan ülkeyi kızıl rüyalarıza alet etmeyin.

gelip bana da amerikan sevicisi kem küm derseniz önce engellerim, sonra engeli kaldırıp küfredip tekrar engelleyip, bu eylemlerimi bilahare tekrarlarım. amerika da aynı bok. sadece sınırlarımızda kontrolsüz güce sahip bir diktatörlük varken nato'ya sığınmak oldukça mantıklıydı, devamını istemek de bir o kadar mantıklı.
  • 10 kasım günü twitter'dan herhangi bir atatürk paylaşımı yapmazken onun yerine cumanız mübarek olsun diye camii resmi paylaşmıştır.

oysa sen son umudumuzdun.
  • gelecek seçimleri sarsacağını düşündüğüm baayan siyasetçi. öyle hissediyorum.
  • anıtkabir'de iman tazeleyen zat.

(bkz: anıtkabir'e iman tazelemeye geldik)
  • 1- atanın partisini kahvehaneye çevirmiş , sol örgüt kontejanından gelme varoş chp'liler.
    2- gerilla romantizmi yaşayan ayrılıkçı kürtler.
    3- ak-kurtlar
    4- ak- kefenliler , radikal islamcılar , siyasal islamcılar
    5- entel soslu özgürlükçü solcular ( liboş dersen kızarlar )

bunlar kendisini beğenmiyorsa doğru yoldadır.
51 entry daha