• silinip gitmemek için her gün saçmalayanlara dert olan yürekli türk kadını.
  • kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyı kınamış lider.

akşener'in tweeti
  • medyada kendisine yer verilmeyen, ama destek verdigi adaylar istanbul, ankara ve izmir'i alan, partisi secimlerden ucuncu buyuk parti olarak cikan siyasi lider. "silinip gitti"yse izledigin boktan tv kanallarina soracaksin, turkiye'nin ucuncu buyuk partisinin liderine neden yer vermiyorsunuz diye.
  • kuduran çıksın kasıyor.
    tanım: akhilalcileri kudurtan lider.
  • arkasında iş adamı ve medya gibi dev güçler olmadığından, tabandan gelen güç ile yüzde 10 aldı.

bu ileride belki kitaplarda yazacak bir şey.

kendisine başarılar diliyorum. ancak köhne teşkilat yapısını değiştirmezse ve en yakın zamanda kadın kolları kurmazsa çok zorlanır.
  • mazbatasını alanın, gidip ziyaret edip saygısını sunduğu, teşekkür ettiği kişi.

buradaki aktrollere bakarsan kadın bitmiş, parti dağılmış, misyon tamamlanmış bla bla bla.
    troll bey; siz bu konulara ne kadar uzak olsanız da bazen siyasette saygınlık önemlidir, özgül ağırlık önemlidir.
    il bazında başarısız görünse bile şimdiden muhalif belediyelerde kapılar kendisine sonuna kadar açıktır.
    nasıl derler? gönüllerin şampiyonu.

ps:özdağspor
  • osman sarıgün'ü destekleyen partilisi olmayan, saygıdeğer hanımefendidir.
  • sebebini anlamadığım halde bende saygı uyandıran bir kadın. çok tatlı buluyorum kendisini. kahve içip laklak edesim geliyor.
  • https://twitter.com/…rhn/status/1122243527390441474

habermas diyor, karl popper diyor, foucault diyor, freud'un talebesi diyor. hangi siyasi parti liderinde -avrupa dahil- bu entelektüel birikim var tartışmak gerekir. dersime çalıştım diyebilecek kadar alçak gönüllü, güç diliyle konuşmak tanımı üzerinden türkiye özeti çıkarabilecek kadar dolu.

müthişsin meral akşener. keşke bir de potansiyelini halka gösterebilsen. ben ve pek çok yazar arkadaşımız bu birikimi kendi gayretlerimizle fark ediyoruz. pr çalışmalarının önemi ve gerekliliği büyük oranda gösteriyor ki halk da bu birikimin farkına varsa cumhurbaşkanlığı bile onun için uzak değil.
hesabın var mı? giriş yap