5830 entry daha
  • cesaretini, aklını dik duruşunuve benliğinden sıyrılıp doğru için savaşını saygı, minnet ve hayranlıkla gözlerim dolarak izliyorum.
    hiç görmedim gözlerinde belediye seçimlerinden sonra biz büyükşehir kazanamadık ah vah gibi bir tavır.
  • çatalca mitinginde herkesin hislerine tercüman olmuş, gümbür gümbür konuşan ve adeta ders veren lider gibi lider.
  • bu kadındaki yürek cumhurbaşkanında bile yok.
  • aranan koalisyon.
  • polis barikatına tutunduğu günden beri türkiye'de rüzgar farklı yönden esiyor. bu kadının cesareti ve azmi türkiye'yi değiştirdi.

demokrasi mücadelesinde bir adım dahi geri atmamış topuklu efedir. ülkedeki tüm kabadayıların panzehiridir.
  • gücünü takdir ettiğim, kendisini idol belirlediğim kişi.memleketlim olması da bi ayrı güzel
  • istanbulda yaptığı mitingleri foseptik çukuru alçak medya tarafından yayınlanmayan asenamız. yayınlamayı bosver haberini bile yapmıyor şerefsizler.

allah yardımcısı olsun bu kahpe medya olduğu sürece iyi partinin işi chp den de daha zor.
  • kendisi gümbür gümbür gelmektedir.
    yolun açık ola meral abla.
  • kendisini de pek sevmem, üslubunu da beğenmem, hayat görüşlerimiz de paralel değildir.

fakat eğer pazar günü ekrem imamoğlu kazanacak ise, bundaki rolü çok değerli. partisinin elindeki imkanlar doğrultusunda onu desteklemesi ya da kendisinin çıkıp miting yapması değil bu değeri sağlayan.

akşener ilk günden beri imamoğlu'na destek olurken, bunu ona sınırlar çizerek değil, özgür bir siyaset alanı sağlayarak yaptı. millet ittifakı'nın bir birleşeni olarak o bu serbestliği imamoğlu'na tanımasaydı, bilhassa hdp konusunda imamoğlu bu kadar net bir tavır alamazdı.
  • türkiye bir gün kurtulacaksa bunda meral akşenir’in de çok büyük emeği olmuş olacak. koltuk derdine düşmeksizin sadece vatanı düşüp bu süreçte gösterdiği çaba ve vermiş olduğu desteğin önemi çok büyük. imamoğlu’nun cumhurbaşkanı, meral akşener’in başbakan olduğu güzel günler, elbet bir gün gelecektir diye umuyorum.
12935 entry daha
hesabın var mı? giriş yap