şükela:  tümü | bugün
  • "birlikte başarmak" için müstakbel cumhurbaşkanımız meral akşener'in seçim hazırlıkları için yapılması gerekendir.

unutmayın meral hanımın arkasında milyonlarca lira hazine yardımı alan bir siyasi parti yok.

görsel.

ziraat bankası iban: tr18 0001 0024 8600 0343 4350 01
    iş bankası iban: tr45 0006 4000 0014 3623 4343 43
  • sözlük sansürüne uğrayan başlık
  • nedense sözlük tarafından engellenmeye çalışılan başlık,
    tepkiliyim hacılar,
    mantıklı bir açıklama bekliyorum.
  • 50 tl ile benim de katıldığım kampanyadır. muharrem bey'e de atmak isterdim ama onun o kadar ihtiyacı olduğunu sanmıyorum. haydi sözlük para üstü köy sandığına langırt!
    kemal sunal minibüs sahnesi
  • tc kimlik numaranızı açıklama hanesine yazmayı unutmayın sevgili iyi'ler!

tanım: bağışımı yaptığım kampanya.
  • bir miktar para ile katıldım.
    sırada diğer adaylara yönelik katkılarım var.
  • destekledigim bagis kampanyasidir.

(bkz: maksat safımız belli olsun)
  • (bkz: muharrem ince bağış kampanyası) kadar ilgi gormemis baslik.

fanatik chp’li suserlar beni hic sasirtmadi dogrusu. kurultayda gilisdar’in tekrar secilmesine bozulup “olmaz olsun boyle parti ici demokrasi, oyum inadina iyi parti’ye ulan!” diyen ve partinin kürtcülerle doldurulmasina veryansin eden bir dolu insan, ince’nin adayligiyla birlikte tipis tipis partisine geri dondu. aglayan cocuga oyuncak verilip susturulmasi gibi, dun partisine kufreden adam simdilerde “muarrem basgaan” diye ortalikta geziyor. tabii ki desteklemeyin demiyorum, ama sirf istediginiz kisi aday oldu diye hem bagisa daha cok ihtiyaci olan, hem de ikinci turda secilme ihtimali daha yuksek olan ve zaten medyadan ambargo üstüne ambargo yiyen lidere neden uvey evlat muamelesi yapiliyor, anlamis degilim.

ben bir-iki gün icinde meral ana'ya 100 tl kadar atesleyecegim dostlar. sizi de beklerim.
  • atalım az çok demeden ekşiciler hadi. sonra soruyorlar parayı nereden buluyor diye. biz veriyoruz biz. yerli ve milli seçmen.
  • az çok demeden desteklenmesi gereken kampanya