• yok ya troll değil gerçek. acaip tırt çıktı
  • hiçbir zaman balon olmadı ki sönsün dediğim olay. bazen garip umutlara bağlanıyor insanlar olmayacağını bile bile.
  • ultra çomarlar damlamış :d
    (bkz: doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar)
  • kendi partileri içinde nereye elini sallasa fetöcü bir piçe dokunacak olanların, fetöcü olmakta itham ettikleri iyi insan. balon olduğunu iddia edenler hayal dünyasında yaşıyorlar sanırım, hangi mitingine gittiler veya gördüler sormak isterim, samsun mitingine bizzat katıldım, çok ciddi bir kalabalık ve tezahürat olmasına rağmen 2 saat sonra paçavra bir gazete meral akşener' e büyük şok, neymiş efendim meydan boşmuş, ulan o... ç... ları, ben oradaydım, bunun adı insanların gelecekleri ile oynamaktır, hayatınızın şu günününe kadar çalan ilkokul mezunu piçlerin bundan sonrasına da ambargo koymalarıdır.
  • maksimum %8 oy alacağına inanılan ama nedense medya boykotu uğratılan aday hakkında yapılan açıklama.

ince ve akşener toplamı şimdiden %40'ı geçmiştir, ki bu realite erdoğan'ın mutsuzluğunun yegane sebebidir.
  • o kadar emin olmayın derim. siyasette şimdiye kadar pek kullanılmayan “ dip dalgası” terimi tekrar konuşulur hale getirecek gibi duruyor. özellikle meclis seçiminde iyi parti ismini söylemek zorunda kalacakları bir seçim özel programına kendilerini hazırlasınlar.
  • (bkz: premses)
  • erken seçim kararı ardından sözlüğe yerleştirdiği trollerin sanal ortamda bile mani olamadığı cortlama olayıdır.
  • şöyle de bir durum var: kadının fetö ile hiç alakası olmamasına rağmen fetöcü ilan edip ona destek verenlere de açık açık tehditler yağdırıyorlar. oy verecekler bile açık açık sosyal medyada destek verip mitinglere katılamıyor. neden? fişlenme korkusundan. ama sandıkta öyle olmaz diye tahmin ediyorum. oy verecek olan basar geçer, çıkınca da ak partiye verdim der kim nerden bilecek.
    maalesef ülkemiz ekşi sözlük kadar özgür değil. bugün işten çıkarılma korkusunda olduğu için, yarın seçimde başarılı olamazsa fetocu diye fişlenmekten korktuğu için sesini çıkarmayan/ çıkaramayan insanlarla dolu etraf. çevremde gözlemlediğim durum bu.
hesabın var mı? giriş yap