şükela:  tümü | bugün
  • şaşırtmamıştır. hatta geç bile kaldı. mitinglerine baktığımızda 150-200 kişilik kalabalıklardan da bu gerçeği görüyoruz. fetö'nün premsesi bu nedenle huzursuz.
    erdoğan'a eleştiri getirmeye çalışıyor, belki benden bahseder de ben de konuşulmuş olurum gündeme gelmiş olurum diye düşünüyor ama onu bile beceremiyor.
    meydanlara ininceye kadar kendisini dev aynasında görüyordu epey gazladılar kendisini ama meydana inince baktı ki saha gerçekleri onun hayalleriyle örtüşmüyor.
    trollerine soracak olursanız on yüz milyon oy alacaklar. kafalar gıcır gıcır.
  • yok ya troll değil gerçek. acaip tırt çıktı
  • (bkz: dedi sığır)
  • sözlükteki akp trollerinin meral akşener'le 2.tura kalmayı göze alamadıkları için açtıkları başlık.
  • hiçbir zaman balon olmadı ki sönsün dediğim olay. bazen garip umutlara bağlanıyor insanlar olmayacağını bile bile.
  • kendi partileri içinde nereye elini sallasa fetöcü bir piçe dokunacak olanların, fetöcü olmakta itham ettikleri iyi insan. balon olduğunu iddia edenler hayal dünyasında yaşıyorlar sanırım, hangi mitingine gittiler veya gördüler sormak isterim, samsun mitingine bizzat katıldım, çok ciddi bir kalabalık ve tezahürat olmasına rağmen 2 saat sonra paçavra bir gazete meral akşener' e büyük şok, neymiş efendim meydan boşmuş, ulan o... ç... ları, ben oradaydım, bunun adı insanların gelecekleri ile oynamaktır, hayatınızın şu günününe kadar çalan ilkokul mezunu piçlerin bundan sonrasına da ambargo koymalarıdır.
  • %8'den fazla oy alamayacaktır kendisi. partisi de aynı şekilde. zaten sözlüğe göre anket yapsalar chp açıkara iktidar olur ve muharrem ince de cumhurbaşkanı olur. ancak gerçek dünyaya girildiğinde hepsi ters tepiyor. muharrem incenin de alacağı maksimum %28'dir fazlası değildir.
  • maksimum %8 oy alacağına inanılan ama nedense medya boykotu uğratılan aday hakkında yapılan açıklama.

ince ve akşener toplamı şimdiden %40'ı geçmiştir, ki bu realite erdoğan'ın mutsuzluğunun yegane sebebidir.
  • 4 milyon kişinin kredi borcunu sileceğim diyen bi bağyana oy vermeyeceğim için normaldir.

ooh millet çeksin krediyi biz ödeyelim yok öyle meralll söndü balonun...