şükela:  tümü | bugün
  • bugün seçim çalışmalarına start veren meral akşener'in kampanya boyunca

eleştirmesi gereken veya gündeme getirmesi gereken ülke meseleleri ile ilgili

sen de bir mesaj bırak.
  • iyi parti ekibinden biri bakıyordur sözlüğe diye yazıyorum.

muharrem ince gibi trt binasının önünde miting yapmayı söylemeli ve yapmalısınız da.

seçime çok az kaldı. artık bu sansürün kalkması şart.
  • prompter kullansa iyi olacak, mitinglerde bi (bkz: muharrem ince) değil
  • necip fazıl 'ın ölüm yıldönümünde kendisini anarken "iyi insanlar iyi atlara binip gitmişti" mısralarını kullanmış. bu necip fazıl'ın değil. kendisine buradan haber vereyim.
    edit:
    necip fazıl'ın 1973 tarihli "boş ufuklar" şiirinde
    "ne kervan kaldı, ne at, hepsi silinip gitti,
    iyi insanlar iyi atlara binip gitti." şeklinde mısraları varmış.
  • medya tarafından uğradığın ambargoyu delmen gerekiyor. trt ve diğer haber kanalları önünde mitingler yapmalısın. müdahale ederlerse daha büyük miting olur merak etme.
  • medyaya saldır beceremiyorsan muharem reisi örnek al alamıyorsan o çınarın gölgesinde dur oy kaybediyorsun meral ablağğğğğğğ
  • adalet olmayan ülkede adaletli seçim yarışı istemek aptallıktır. adalet istemeyecek siniz ,söke söke alacak yada uygulattıracak sınız. facebook veya twitter ile seçim kazanılmaz. çıkın meydanlara ve medyanın ciğerini sökün. bakın muharrem ince başarıyor.
  • kesinlikle merkez medya olduğunu iddia eden kanalların önünde miting yapmalısınız.

gerekirse ufak taşkınlıklar ile halkın dikkatini çekmek lazım.

yol kapatmak, sarayın önünde gösteri yapmak vb. envai çeşit sivil eylem denenebilir.

partililer canlı yayınları sürekli arasın, astroloji programını bile arayıp meral akşener neden tv'nize çıkamıyor diye sorsun.
  • erdoğan karşısında beni görmek istemiyor söylemini bırakın artık. direkt millet ittifakı'na zarar veriyorsunuz. akşener seçmeni ikinci turda erdoğan'a oy verecek algısı oluşuyor ve bu durumda sol seçmen ikinci tura kalmanız halinde biz enayi miyiz diye soracak kendine. bilginiz dahilinde mi bilmiyorum ama orada burada iyi troller var ve ittifak seçmenine yükleniyorlar, haberiniz olsun.

edit
    ben kendime enayi miyim diye sormaya başladım mesela, bu sorunu yalnızca siz çözebilirsiniz.
    edit

ancak millet ittifakı'na yaptığınız parlamenter sistem yol haritasına çağrınız muhteşem bir olay tebrik ediyorum. hep böyle kalın daima böyle kalın.
  • şu etil alkolü de bir ayarlayıverin artık.