şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kaynak olarak haberler.com'u göstermek.

  bu adamların digital reklam piyasasında tutunmak için neler yaptığını yakın bir arkadaşımdan dinlemiştim.
 • provokatörlük ne zamandan beri soru sormak oldu? adam orada "ekonomiyi boşver teröre napacan?" diyor. sanki terörü azdıran meral akşener'miş gibi orada ortalığı kızıştırıyor. akşener de cevabını veriyor, sonra da "dokunmayın, soru sordu cevap verdim." diyor efendi bir şekilde.
 • ya bi siktir git. videoyu actim, kadin elinde mikrofon bir seyler anlatirken arkadan tipi insana benzemeyen bir yaratik hunharca bögürüyor. biri de gelmis buraya "soru sordugu icin" diye baslik acmis. ayni terbiyesizligi tayyip'e yapsa temiz linc vardi. aksini iddia eden?
 • akşener’in özellikle dokunmayın, soru sordu cevapladım dediği olaydır.
 • akşener böyle bir şeyin olmasını engellemek için uğraşti, ince karşısındaki küfür etse de kişiye yapılan davranis için özür diledi.

  bu, bu tarz koruma hareketlerinden memnun olmadıklarını, bunları engellemek istediklerini gösteriyor.

  doğruyu yansıtmayan önerme. liderler bunu istemiyor ve engellemeye çalışacaklardır.
 • soru sormayan provokasyon yapmaya gelen bir vatandaşın hafifçe okşanmasıdır.

  öncelikle aramaya olan inancımızı diri tutalım.

  (bkz: 11 haziran 2018 meral akşener'in çıldırması)

  şimdi gençler hangi partinin mitingine giderseniz gidin bu tür provokasyon içeren hareketler yaparsanız tepki çekersiniz. muhalif partilerin mitinglerinde itilir kakılırsınız belki biraz pataklanırsınız. akp veya mhp mitinginde yaparsanız sizi kesin olarak gebertirler, parçanızı kimse bulamaz, üstüne sülalenize kadar kan kustururlar. akp mitinginde söyleyecekleriniz büyük ihtimalle provokasyon değildir doğrudur ama yine de kurtulma şansınız yok.

  yani bu tür işlere girmeyin gençler, provokasyonlarınızı internet üzerinden yapın daha güvenlidir.