şükela:  tümü | bugün soru sor
 • milletvekili maaşlarını düşürme vaadi ve yıldırım demiröreni futboldan uzaklaştırma vaadi ile en az %3 oylarını arttırabilir.
 • sorumlu olmadığı olaylardan dolayı özür dilemesi tavsiye edilmiş.

  meral hanım 7 ay bakanlık yaptı. tarihleri de belli açın bakın. o tarihlerde şu kadar faili meçhul yaşanmış, şu isimler ölmüş diyorsanız yazın.

  yoksa elinizde böyle bilgiler kimseye iftira atmayın.

  ekleme: iftira atmayın diyoruz. iftiralarına iftira ekliyorlar. "paralel yapının mhp projesi meral akşener " diye haber yapan siteleri koyuyorlar.
 • buradaki arkadaşlar savunuculuk yapıyor ama meral akşener'in kendisi fail-i meçhulleri sahiplenip "hepsi kabulümdür" dedi.

  not: arkadaşlar salak misiniz? haber başka sitelerde de var. bu denk geldi bunu paylaştım. her bokun altında bir şey arıyorsunuz.
 • ben bütün hdp seçmeninin pervin buldan gibi düşündüğünü sanmıyorum. (bkz: meral akşener'e hiçbir kürt oy vermeyecek)

  evet kürt vatandaşlar arasında kendisine temkinli yaklaşıldığınının da farkındayız. bunu normal karşılıyorum ayrıca, anlaşılabilir bir durum. ama bütün bir dönemin günahlarını bakanlığı sadece 7 ay sürmüş birine yüklemek ve faturayı ona kesmek mantıklı ve vicdanlı bir davranış değildir.

  kendisi partisinin seçim çalışmalarına büyük bir yüreklilikle doğu ve güneydoğu anadolu'dan başladı hatırlarsanız. parlamenter sisteme dönüş mesajları veriyor. kimseyi ötekileştirmeyen söylemlerde bulunuyor.

  bana göre hdp'nin pkksever kanadının görüşlerinden çok bu vatana bağlı kürt vatandaşların kendisiyle ilgili düşünceleri önemli olmalı. biz normalleşmek istiyor muyuz istemiyor muyuz?