• eğitiminden dolayı ince'ye oy vereceğim, ama doğruya doğru chp'den çıkan birine sırf bunun için oy vermeyecek insan çok.
    bizzat her gün tayyip'e laf eden babam bile solcu olduğu için vermeyeceğim diyor.
  • bir türlü anlam veremediğim ısrardır. sözlükte kaç haftadır muharrem ince'nin ikinci turda başarısız olacağı, meral akşener'in ne hikmetse kazanacağı gibi bir algı yaratılıyor. ben kesinlikle buna katılmıyorum. muharrem ince'nin kesinlikle rüzgarı daha iyidir, hem muhafazakar hem de kürt seçmenden rahatlıkla oy alabilir. zaten kendi tabanı coşmuş durumdadır. ama anlamadığım bir şekilde sanki her grubun lideriyle konuşmuş gibi o grup oy vermez, şunlar oy vermez. ince'ye vermeyip akşener'e vereceklerini nereden biliyorsunuz ,kaç kişiyle konuştunuz? ayrıca ikinci turda millet oy versin, vermesin ben dahil birçok kişi muharrem ince'yi cumhurbaşkanı olarak görmek istiyor. sırf sizin spekülatif söylemleriniz yüzünden şu adama oy vermekten geri duracak değilim. ince'nin dediği gibi burası kızlay değil. herkes başta görmek istediği kişiye oy versin. ikinci turda ince'ye oy vermeyen de vermesin, kendisi bilir. her zaman solcu seçmen mi taktik yapacak lan? bir kere de bizim istediğimiz olsun.
hesabın var mı? giriş yap