şükela:  tümü | bugün
  • bir fatih altayli yapimi soru cumlesi. kendisi 16 yildir bitkisel hayattaydi.

fatih altaylı: "meral akşener'i medyada neden göremiyorum!"

http://www.yenicaggazetesi.com.tr/…orum-192162h.htm
  • yani bu kadar yanlis bir insan olunmaz. ben hayatimda altayli kadar yanlis bir insana rastlamadim.

--- spoiler ---

gerçi muharrem ince, “meral hanım beni kabinesine alırsa kabul ederim” diyerek sanki meral akşener hâlâ adaymış gibi davranıyor, ama bence meral hanım çekildi
    --- spoiler ---

kabine lafi yok ortada bi kere. sayin ince "aksener beni yardimcisi yaparsa, ulkeyi karis karis gezerim hatta secim otobusunun tepesine cikarim. bu sayin karamollaoglu icin de gecerli. ama ust tura ben cikarsam onlarin da bana yardim etmeleri kosuluyla" dedi. yani nerenden ne uyduruyosun boyle fatihcigim kabine falan? he reyizin gidiciyse de ondan donuyorsa bu kabine laflari kulislerde bak onu sevincle karsiliyorum. *
  • meral akseneri gormek icin medyaya bakma. bir medyuma git fal baktir. cunku kanunlarda ufak bir yanlis anlasilma yuzunden tum uygulama farkli bir yone gitmis. medium tarafsizligi var. bu yuzden tum medyunlar tarafsiz olmak zorunda. biliyorsunuz media, mediumun cogulu.
  • cevabı aslında kendi veren soru. biraz düşününce neden olduğunu anlayabilirsiniz. (bkz: yandaş medya)
  • halbuki (bkz: alo fatih) vakasının başrolündeki isim olarak bunu en iyi bilenin kendisi olması lazım. aklınca milletle dalga geçiyor ya da geçtiğini sanıyor ampul kafalı.
  • çünkü özgürlüğün yok. bilgi almanı engelleyen seni robotlaştıran bu sistem de senin görmek istediğini değil, onların göstermek istediklerini görürsün.