şükela:  tümü | bugün
  • yanlış hatırlamıyorsam kendilerinin böyle bir iddiaları vardı. ancak ilk 6 saat 100 bin, devamındaki üç buçuk günde de 150 bin civarı imza toplayarak totalde 250 bin civarı imzala süreci tamamlamıştır. şimdi erken bitirdi falan demesin kimse, 6 günün 4ünde bu kadar az imza toplayan birisinin full eforla 1 milyona ulaşması istatistiki olarak beklenemez. kendisinin ilk altı saatte gerekli imza sayısına ulaşması yeni sistemin ciddi adaylar için hiç de bahsedildiği gibi adaletsiz olmadığını, bunun yanı sıra 1 milyona ulaşamaması da meral hanım’ın da beklenen fırtınayı koparamadığını gösteriyor.
  • imza atanı fişlediklerindendir.
  • eğer 6 saatin sonunda yeterli imzayı bulduğunu açıklamasaydı son dakikaya kadar gizli tutsaydı o imzayı toparlardı. insanlar yeterli sayıya ulaşıldığını duyduktan sonra vazgeçti. bunlardan biri de benim mesela
  • %5 'i

ge-çe-me-ye-cek.

seçimden sonra mahmut burada. fetö trolleri rezil olacaklar.

zaten fetö bile %20 'ye yaklaşmayacağını biliyor. biz %20 diyelim de %5 gelir belki diyorlar.

amaçları sağı bölmek, sağ bir partiyi tutundurmak. iyi partinin misyonu budur.

%1 fetöcülerden alır. artık saflardan ek olarak kaç alır bilemem. ama en fazla %4

yani %2 falan alırsa inanın şaşırmayacağım

%10 lara yaklaşmasının tek yolu vardı. chp 'den oy çalmak. o da kemal aday olmayınca patladı.

chp 'liler muharrem ince etrafında birleşmiş görünüyor. ben bile oy verebilirim ince 'ye.
  • %5 i geçemeyecek diyen yazar sözünün arkasında ise buradan iddiaya girelim. geçerse hesabı kapatmaya var mısın ? ben varım.
  • (bkz: bi bitmediniz gitti)

%1 de alsa, %60 ta alsa sonuçta seçime girecek. %5 diyen şahısın eğitim düzeyini, bir milyon imza toplayamadı diyenin de maaşını öğrenmeyi çok isterdim. imza atanların tehdit edilmesine rağmen 250 bin imza topladıysa sen birde seçimi gör yeğenim.

(bkz: temmuzda yok olma kaygısı)

(bkz: trol dayanışması) (bkz: kanka giriyorum sende yapıştır) (bkz: meahmudda söyle oda gelsin)
  • (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
    (bkz: ak troll)

ben demiyorum nickaltı diyor...
  • ben de varım.

%5 'in üzerinde aldığı her yüzde için 1 yıl hesabımı kapatacağım. (başka hesabım da kesinlikle yok)

örneğin %7 aldı. 2 yıl bir kelime yazmam.
  • cumhurbaşkanlığına 1 milyon imza sayısı gerekmediği içindir. gerekseydi geçilirdi.