şükela:  tümü | bugün
  • şahsen bulamadığım başarılardır.

türkiye'nin geleceğine umut olabilecek ne gibi projeleri var, ne tür reçeteler sunuyor, hükümette yer alır ya da tek başına kurma fırsatı bulursa a takımında kimler var, birilerinin çiftliğine dönen mhp'den ilkeler anlamında farkı nedir, lütfen birileri anlatsın!

inanmaya hazır bekliyoruz.

benim bulduğum ve ciddiye alabildiğim tek kaynakta geçen bilgiler korkutucu.

tansu çiller'in başkanlığını yaptığı dyp'de, dönemin koalisyon hükümetinde (1996) içişleri bakanı olarak görev alıyor.

selefi, mayfa ile ilişkileri çarşaf çarşaf ortalığa dökülmüş olan mehmet ağar. göreve başladığı dönemde terörist başı abdullah öcalan için "ermeni dölü" konuşmasını yapıyor mecliste.

özrü kabahitinden büyük olarak “ben türkiye’de yaşayan ermenileri değil, genel olarak ermeni ırkını kastettim” diye açıklama yapıyor. hayvan değil, hayvan oğlu hayvan dedim gibi bir şey söylüyor aslında.

17-21 aralık gibi o dönem ses kayıtları ortaya saçılıyor. tıpkı selefi mehmet ağar gibi mayfa bağlantıları deşifre oluyor. ses kaydında, alaattin çakıcı, meral akşener’in yakalanmadan önce kendisine yerini değiştirmesi için mesaj gönderdiğini iddia ediyordu. o dönem çok konuşuluyor ama yine güme gidiyor diğer her şey gibi...

neyse; tüm bunların ışığında ve bu ülkenin aydınlık geleceğine katkı anlamında insanların benim göremediğim nasıl bir ışık farkettiklerini merak ediyorum.

eşitlik, adalet ve zengin bir gelecek adına kadın olmak dışında hangi hasletlere sahip birilerinin anlatmasını bekliyoruz.