• geçtiğimiz günlerde ekşi sözlük'e konuk olarak sözlük yazarlarının sorularını yanıtlayan iyi parti genel başkanı meral akşener'in pena (video kanalı)'da yayınlanan videosu.

videoyu izlemek için: https://youtu.be/jhmwdq7bqui
  • istediğim cevabı başta vermiş zaten

-internet sansürü yapacak mısınız

-hayır
  • çok samimi, içten konuşmuş yine meral hanım. ikinci tur için ince'yi geçerse düşünmeden oyumu vereceğim.

ancaaak, tek bir noktayı cevapları okurken kaçırmışım, şimdi farkettim. havuz medyasından yayın teklifi almadığını, alsa da çıkmayacağını belirtmiş. havuz medyası en çok ikna edilmesi gereken kitle tarafından izlenirken, bu kanallara çıkmamak büyük bir hatadır kanaatimce.
  • bişey dikkatimi çekti, entryleri müthiş seri ve hatasız bir şekilde okuyor. kendisinin çok kitap okuyan biri olduğu buradan belli.
  • su gibi akti 11 dakika. 7 saatlik nuri bilge ceylan filmi olsa yine izlenirmis
  • 1- samimiyet taklidi yapmış...
    2- tam bir siyasetçi demirel, özal ve diğerleri gibi soğuk ve içten pazarlıklı.

sorular berbat, yanıtlar dümdüz.
    25 yaş altı nasıl ücretsiz olacak be hey ahmak her kullanıcı çocuğunu kullanacağını abone yapacağını bilemez misin ?

--- spoiler ---
    anne diyebilir miyim diyen samimi insanlara üzüldüm ve utandım. üvey anne muamelesi gördüler donyağ tarafından.
    --- spoiler ---

ulan kala kala temel reis kaldı onu da araştırmak incelemek istemiyorum. 2nci ulan; ben kime oy vereceğim.
  • sorulan sorulara içtenlikle cevap verdiği videodur. kim ne derse desin akşener türk siyasetine yeni bir soluk getirmiştir.
  • onu sat, bunu sat, herşeyi sat herrşeyi
  • meral akşener'in her zamanki samimiyetini gördüğümüz video. zaten ilgili başlıkta da sadece yazılı şekilde olsa da bu samimiyeti hissediyorduk.
  • benim sorduğum soruyla başlayan videodur. çok sevindim yahu . helal.
hesabın var mı? giriş yap