*

şükela:  tümü | bugün
  • buradan görebileceğiniz tweet.

yüzünü güneşe dön ekşi sözlük. *

--- spoiler ---

ben gençlere hep güvendim. en zor şartlarda bile bir yolunu buluyorlar. bugün medya karartmasını delip geçen bu genç akılları, yarın türkiye'nin başında düşünün.

iyi olmaz mı?

#yüzünügüneşedöntürkiye!

https://t.co/jd6b7fpe9f
    --- spoiler ---
  • bariz şekilde tv lerde yer bulamayan hanımefendinin umutsuz umudunu simgeleyen tweet.

ekşi sözlük ahalisi sözde özgürlükçü adeletçi ama ince ve tayyip her yerde çıktığı için kimsenin sesi çıkmıyor.

ee sonuçta adalet senin tarafını tuttuğu sürece adelettir dimi.
  • evet iyi bir twit olmuş ama bu kendisinin 20 yıl önce yeniköy’deki tansu ablasının yalısı önüne giderek protesto yapmak isteyen gençleri, aydınları, yazarları tek tek toplatıp gözaltına aldırdığı günü asla unutturmaz.

yine de ikinci tura kalacak olursa bakacağız.
    ama o günlerin hesabını da masaya döküp özür falan dilemesi gerekir kanımca.
  • aktroller bizden çok sizi takip ediyorlar meral anne.

bu şekilde devam ederlerse doğru yolu bulup onlarda iyi olacak.

bizi dikkate aldığını gösteren tweet.

(bkz: yüzünü güneşe dön)
  • medyanın kendisine uyguladığı ambargoyu şu ana kadar yaptığı zekice hamlelerle gayet başarılı bir şekilde delmiştir.iyi parti medya yapılanmasını tebrik etmek gerekir.akşener'in sert "ülkücü abla" algısını sosyal medya uzerinden yumuşatabilmeyi başarıyor gibiler.
  • az önce sosyal medyada dolaşırken rastladığım hadise.

ilgili link

ince gibi akşener de burayı okuyor ve okutturuyor arkadaşlar. o sebeple taktik maktik yok tüm önerileri bam bam bam yazınız.
  • hangi gençlerden bahsettiğine bağlıdır, küfürbaz, cinsiyetçi ergenlerse hiç de iyi olmaz.
  • meral akşener'in her zamanki gibi umudunun gençlerde olduğunu gösterdiği tweet. umarım bu genç akıllar her türlü karartmaya rağmen türkiye'nin geleceğine karar verecek.
  • yazarlara maaş bağlayacağını da vaat ederse oyum kendisine.
  • meral abla; bakın çoğu yeri dolaşıyorum işim gereği ve bir o kadar kararsız seçmen var ki sayısı hayli fazla.

siz, önceliğiniz bunlar olsun. kendi kitleniz zaten cepte. en dip tabakaya, en ücra köşelere bile gidin. muhalefetin bu konuda böyle bir şansı var. çünkü kafası karışık seçmen çok.

onlar kapmadan siz kapın :)