*

şükela:  tümü | bugün
  • vallahi helal olsun billahi helal olsun. birileri sonunda şuna karşı ses çıkardı.

abla ayarı verdi.

bugün galatasaray değil fenerbahçe ya da beşiktaş oynasa yine aynı tivitler atılacaktı.

bir tarafta üç kulübün taraftarı milyonlar, diğer tarafta bir partinin başakşehir gençlik kolu mensupları.

--- spoiler ---

çok sayıda mesajdan, sn. erdoğan’ın akp'li gençlere gs karşısında açıkça başakşehir yanında yer almalarını isteyen çağrısının sporseverleri çok üzdüğünü gördüm. bırakın gençler istediği takımı tutsun, bırakın futbol sahada oynansın ve futbol kulüplerinin renkleri kirlenmesin.
    --- spoiler ---

--- spoiler ---

galatasaray 2 - 0 recep tayyip erdoğan
    --- spoiler ---

kaynak burada.

bu da ikinci tivit.
  • meral akşener'in kendisinin ve ekibinin iyi çalıştığını gösteren tweet.
  • alakaya limon sıkmış meral akşener. cb sadece başakşehir'de konuşma yaparken başakşehir'lilerin maçlara daha çok gitmelerini istemiş o kadar.
  • bir fransız takımı, cumhuriyet elitlerinin takımı galatasaray'a bakıyorum, bir reisimizin desteklediği, arda turan gibi adam gibi adamlardan, yerli ve milli adamlardan kurulu başakşehir'e ...

kimin yerli ve milli olduğu gayet ortada.

ak parti taraftarlarına sesleniyorum. bırakın şu galatasaray sevdasını, bırakın şu monşerleri. bundan sonra galatasaray taraftarı olamazsınız.

reisin kimi işaret ettiği ortada. delikanlı bugünlerde belli olur, yerli ve milli taraftar bugünlerde belli olur.
  • insanların kaç çocuk yapacağının söylendiği bir ortamda, hangi takımı tutacağının söylenmesi elbette şaşırtmamıştır.

meral hanım herkes iyi bulduğu, sevdiği tarafı tutsun diyerek normal olanı yapmıştır.

edit: maç sonu açıklamaları*
  • samimi bulmadigim twit.
    basima bir sey gelmeyecekse, bu kadini ve soylemlerini hic samimi bulmuyorum. gecmisini biliyoruz, fasist soylemlerini eylemlerini biliyoruz. bunda da rte gibi, secilene kadar sirinlik yapayim havasi var sanki, secilsin butun pisligini doker ortaya gercek yuzunu gosterir. insanlar degismiyor, en son gomlegi cikardim degistim diyen adamin yaptiklari ortada.
  • keşke söz konusu çok sayıdaki mesajlardan ispat teşkil edecek birkaç tanesini gösterme imkanı olsaydı. aksi taktirde sözleri muallakta kalacaktır ve bu da yeni bir parti kurmuş birisi hiç hoş olmaz.
  • akp'nin ve başının alternatifi meral hanım'sa zaten bitmişiz...samimi olarak söylüyorum meral hanım'ın meclis'te olmasını hatta ülke yönetiminde söz sahibi olmasını da isterim ama nedense biraz beklenti abartılıyor gibi.
  • oy verir miyim bilmem ama bu kadının tarzını ve üslubunu beğeniyorum
  • takım ayrımı yapmaksızın türk milletinin milyonlarca evladı bugün kenetlendi ve şimdi türk milli takımı kazanmış kadar mutlu.

18 mart 2018 başakşehir çanakkale koreografisinde yok saymaya çalıştığınız mustafa kemal atatürk için kazandık...

binlerce taraftarın an itibarı ile haykırdığı gibi mustafa kemal'in askerleriyiz.