şükela:  tümü | bugün
  • iyi parti genel başkanı ve cumhurbaşkanı adayı meral akşener'in türkiye'nin dört bir yanından gelen hayvan hakları savunucularıyla buluşmasında verdiği sözdür. banu aydın'ın twitter hesabından duyurduğu buluşmada meral hanım'ın bu sözü yazıya döktüğü ve imzaladığı da görülüyor. akşener daha önce de izmir'de cedric adlı kediyi sahiplenmişti. hayvan hakları konusunda bu kadar çalışan bir cumhurbaşkanının başa gelmesinin ihtimali bile beni inanılmaz mutlu ediyor. umarım 8 temmuzda kendisinin cumhurbaşkanlığı seçimini kazandığını görürüz de türkiye'de yaşayan tüm canlıların iyiliği için ilk adım atılmış olur.
  • sonunda memlekette yaşayan canlıları ve o canlılar için didinen insanları ve onların hassasiyetlerini önemseyen bir siyasi irade görmek, eğitimden ekonomisine her tarafı batmış bir ülkede umut ışığı değildir de nedir?

basbayağı imzalı falan söz vermiş, öyle uyduruktan değil yani.
  • “sirf bu yüzden oy bile verilir” dedigim vaatdir
  • takdir edilesi.
  • “hayvan sevmeyen insan da sevmez” gibi basit ama anlamli bir sozu akıllara getirmistir. dileriz ki memlekete hayirli ugurlu olur.
  • hayvandan aşaği çomarlarca ve zoofililerce çamurlanir.
  • kocama bir alkışı hakeden beyan. daha önce bu ülkede herhangi bir siyasiden bunu duymamıştım.
  • bu kadin bu ulkeye fazla yahu.
  • seçim çalışmalarında çözüm getirilmesi vaadinin dillendirilmesini beklediğim problemlerden biridir. diğerleri belediyecilik, imar ve seçim sistemi gibi problemler... eğer bu problemlere de çözüm getirme vaadinin yanında nasıl getireceğini de bize açıklayan bir parti olursa oyum o partiyedir.
  • babamın oyunu almaya yetmiş olan sözdür.