şükela:  tümü | bugün
  • malum kişilerden daha delikanlı kadın
  • meral akşener hakkında mhp düşmanlarının (akp, sol.org vs.) yaptığı bunca olumsuz haberi gördükten sonra meral akşenerin mhp'ye ne denli faydalı olacağını bir kez daha görmüş oluyoruz. ntv'deki ilk 5 haber meral akşener'i kötülemek için yapılıyor, sol.org'ta böyle haberler çıkıyor, yeni şafak muhalifleri akşener bozdu haberleri yapıyor.

galiba meral akşener gerçekten gümbür gümbür geliyor.
  • tansu çiller effect.
  • (bkz: sözlükteki aktrol istilası)

sorun, bu haberin yapılmış olmasıdır. kadın kocayı azarlasın ya da koca kadını, bunun haberini yapmak doğru değil. hadi neyse yapılmış artık dersek de bu habere getirilecek yorum şundan fazlası olamaz: maşallah kadın evinde de otoriteymiş.

bu durum hoş değilmiş. sanane lan. bize uygun değil diyor bi de. siz kimsiniz? her eve bir muhafız koyun bari aile işlerine kadar karışın, yatakta hakemlik yapın vesaire. iyice saçmaladınız. bunları nasıl yazar oluyor anlamak mümkün değil. kadın kocasına bir hususta tepki veriyor bizimki çıkıyor buradan trollüğünü yaptığı partinin prpagandasına girişiyor. yeter yahu.
  • (bkz: dominant teyze)

taşaklı kadınmış vesselam. saygılar meral hanım.
  • kendisini tanımam etmem, söylendiği gibi pr çalışması da olabilir ama izlerken bana sempatik geldi. sonuçta rolden bile olsa toplumumuzda eşine bu tür bir laf edip, düşüncesinden geri adım atmayacak kaç tane kadın kaldı? takdir etmek lazım bence.
  • bize ne,size ne aq dediğimdir. magazin dergisi misin siyasi haber sitesi misin?
    (bkz: muhalefet yapacağım diye kafayı yemek).
  • türk milletinin hem erkeklerinden hem de kadınlarından oy almasını imkansızlaştıran olay.

kocasına bu kadar saygısız bir üslupla davranan bir kadını herkes ayıplar. güle güle başbakan meral.

(bkz: artık muhtar bile olamaz)
  • arapların tecavüzüne uğramadan önce türk kavmi ataerkil bir toplum değildi.
    sinan oğan spor olmama rağmen meral akşener sempatisi kazandım.
  • hiç de hoşuma gitmeyen davranış. ulan ne bayılıyoruz böyle şeylere! vursun, kırsın, azarlasın, bağırsın ve en nihayetinde gütsün. resmen güdülmek istiyor millet. yumuşak yüzlü, güzel ses tonu olan insan sevmiyor bu ülke insanı. azarlasın, hodbin davransın, terslesin, vursun, hep bunları seviyoruz.

hanım ağa imajı vermek için olduğunu düşünüyorum ve iki gramlık sempatimi de yok ettiğini bildirmek durumunda hissediyorum kendimi.

hele bir de şey denmiş ''düşüncesini savunabilen kaç kadın kaldı.'' bu mu lan bunun yolu? bakın aynı şeyi bir erkek yapmış olsa, ''sen çekil şuradan, oğlum al ananı götür şuradan'' demiş olsa, feministlerden tut, bunlara yaranacağım diye paspas olan erkekler hep ayaklanırdı. ''kadına eşya muamelesi yapıyor'' bilmem ne diye. erkek azarlanınca, dövülünce, onuru kırılınca ''oo helal'', kadına yapılınca ''vurun abalı'ya''.

ya nefret ediyorum şu yurdumun insanının dar bakış açısından nefret.