şükela:  tümü | bugün
  • k.o.ç. bir aktroll olan yeqzek tarafından açılmış, ayarı yeyince kuyruğunu kıstırıp kaçtığı başlık.
  • (bkz: map)

adını merak ettirmiştir,bir an önce ismi ortaya çıksa diyorum zira eskiyecek böyle.şimdilik kısatması "map" olsun.

mutluluk en çok onun hakkı.
    bu yorgun kırık dökük hikayenin de,
    adı kimde saklı.
  • oo mayışlar yatmış. kimin fethullahçı bir parti olduğunu siz daha iyi bilirsiniz.
  • şimdi bu başlığı görünce düşündüm de. ad verme konusunda o kadar geç kaldılar ve o kadar kötü adlar ortalıkta dolaştı ki; partinin adı direkt bu olsa keşke: meral akşener'in partisi.

saçmasalak bir ad verecekler diye çok korkuyorum sözlük. öyle böyle değil.
  • bu partinin işi gerçekten zor.

akp'yi bugünlere getiren herkes utanmadan karşısına dikilecektir.

buna fetö ve yetmez ama evetçiler dahildir.

pkk yandaşları zaten kendilerinden nefret edecektir.

memlekette ne kadar ahlaksız şer odağı varsa kara çalmak için sırada beklemekteler.

meral akşener ne dedi? benim fetö ile bağlantımı ortaya koymazsanız şerefsizsiniz dedi.

ama görüyoruz ki şerefsizliği kendisine paye yapmış yavşaklar hala daha utanmadan bunun üzerinden yürümeye çalışıyor.

ha bir de akp li değilmiş. pkk lı mısın? fetöcü müsün? başka şekilde meral akşener ve partisine muhalif olmana imkan yok çünkü.

necisin bilinmez ama eğer meral akşener'e fetöcü diyorsan şerefsizsin. bu kesin.
  • aldığım duyumlara göre adı "ilk meclis partisi" olacak siyasi oluşumdur..
    not: şaka şaka ben uydurdum, nereden duyum alacağım zaten..
  • demokrat hareket partisi
    veya
    alternatif parti
    olabilir.
  • sosyal medya'da partiye sempati duyanlar ve oluşumun içinde yer alanlar yeni parti diye bahsediyorlar ki bence adı bu olabilir, iyi de olur.

yine başlığa sinek gibi kripto fetöcüler üşüşmüş; "fetö fetö" diye bağrınıyorlar... olm bir işinize bakın..