şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bugün resmi hesabından gönderdiği tweet'tir.

  "çağımızın en değerli bilim insanlarından stephen hawking'i kaybettik. cehaletle savaş devam edecek. en büyük dileğim, türk bilim insanlarına da aynı değeri ve saygıyı kendi ülkemizde gösterebilmek, onlara dünya'ya öncülük edecek çalışmaları yapabilecekleri ortamı sağlamaktır."

  https://twitter.com/…ener/status/973850609551118336

  memlekette bilime değer veren bir lider olduğunu bilmenin verdiği mutluluk ve umut sayesinde yüzüme oturan gülümsemeye engel olamıyorum.
 • yaptığı bu hareketin oylarını düşüreceğini düşünüyorum. oysa stephen hawking'in hayatı boyunca allah'a şirk koştuğundan, dine karşı olduğundan, ateizmi yaydığından falan bahsedip bir de ateşi bol olsun diye cilalasaydı, işte o zaman bir şeyler olabilirdi.
 • beni daha çok altındaki yorumlar gülümsetti.

  başın sağolsun meral kızım

  ekran görüntüsü

  tabii ki bekletmeden islamcılar da doluşmış ama ateistti ama uzaylı diyodu bilmem ne
 • meral reyis'e sempatimi arttırmış harekettir.adım gibi biliyorum ki bu muhafazakar demokrat geçen yıllardan sonra ülke seçmenleri muhafazakarlıktan vazgeçer ve artık şu ülkede bilim,sanat gibi şeyler değer görür.
 • 17/25 öncesinde ben de severdim stephen king'i keşke ölmeseydi çok güzel şarkıları vardı rahmetlinin. meral hanım kendi gibi bir fetöcüye baş sağlığı diliyor, büyük resmi görün artık, stephan king fetöcüdür.
 • bilim demis, cehalet demis, turk ve bilim demis demis de demis yahu miss gibi hamaset, kavga ,dovus , hakaret, bilime sovmek varken ne demek hawking topragi bol olsun ne demek r.i.p uzayin tezenesi???? doktorasi olmayani rektor yapacam, akademik kariyerde dil sartini kaldiricam, turkce bile sart olmayacak hic bir dil bilmesine luzum yok partimizin ilce teskilatindan mektup getirsin yeter hoop hemen bir devlet universitesine docent yapacam desene be ablam... ahh ahh bu yeni nesil siyasetcilerin bir kamyon ekmek yemesi lazim... cahil halki gutmenin konforu dururken gel sen colugumuzu cocugumuzu okut buyuk insan et de kendine benzet. ayaklari ustunde duran ataturkun hayalindeki turk kadini profili olustur... hadi ordan hadi ordan hshshshshs
 • hangi ülkede yaşadığından haberi yok. doğruları yaparak oy alamazsınız bu ülkede. sırf ateistti diye ne yaygara koparır ve işin en kötüsü yandaş bulurlar.
 • örnek olması gerekir.
 • bilimin, çağdaş medeniyetler seviyesine çıkmak için en iyi yol olduğunu bilen kişinin beyanatı. sayın meral akşener ve iyi parti her fırsatta bilimselliğin önemini, teknolojinin önemini ve çağı yakalamanın öneminden bahsediyorlar. ben de hayranlıkla takip ediyorum bu açıklamaları. islam güncelleştirilmeli mi güncelleştirilmemeli mi kavgasına tutuşan, uber'e karşı sarı taksi savunan chp yıllarca medeniyetin savunucusu olan (kötünün iyisi) siyasi koltuğunu iyi parti'ye kaptırdı.
 • guzel dilekler diledigi tweet. yalniz bizim stephen hawking gibi bilim insanimiz olsa sultanahmet camii'nin onunde dilendiririz.