şükela:  tümü | bugün
  • muharrem ince için de geçerli olan durum.
  • bunun neye dayanarak söyleniyor olması
  • yöneticilik vasfını tanımla arkadaşım.

not: sözlüğün ebesi, forum falan diyecek ilk arkadaşa koli içinde salatalık göndereceğim.
  • tarihe not düşülsün devletin devlet olduğu yıllarda içişleri bakanlığı yapmış birine ediliyor bu sözler.
  • eski bir içişleri bakanına söylenen söz.
  • yönetici denildiği zaman aklına apartman yöneticisi gelen zırzop düşüncesi. sıfırdan, altyapısız parti kur, her ilde temsilcilik aç ve üstüne üstlük yüzde on civarı bir seçmen kitlesi edin. bütün bunları dokuz ay gibi kısa bir sürede yap... yöneticiliği bilmem de, akşener gayet de iyi bir genel başkan bence.
  • (bkz: erdoğan gitsin de yerine kim gelecek)ci bir trol beyanı.
  • berberde her gün kılışdarda liderlik vasfı yok muhabbetini yapan tipik bir akp'li beyanı. ciddiye almak yerine bakıp gülüyorum bunlara ilk defa bu kadar tutuştular.
  • anketlerde erdoğan'ın %40'a kadar düşüşüyle birlikte okunması gereken yorum. troll algoritması şöyle işliyor:

- seçimi kazanmak garantiyse kendi tarafın lehinde tezahürat yap, şımar, çıldır.
    - seçimi kazanmak garanti değilse karşı tarafa çamur at, tükür, çirkefleş.

açıkçası anlamıyorum, yapay zekâ ile insan troll'lerin yaptığının 20 katını 20 kat kısa sürede gerçekleştirebilmek mümkünken niye hala yapay zekâdan daha düşük iq'lu insanlar çalıştırılıyor?
  • meclis baskan vekilligi yapmis, icisleri bakanligi yapmis biri icin yapilan onerme.

senin sehrinle benim sehrimi temsilen gelen vekilleri yonetti ama yonetici degil.

meclis buyuktur ulker fabrikasindan.