şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ittifak yapılmadan önce hayatta meral'e oy vermeyeceğimi söyleyen bir cumhuriyet halk partisi seçmeniyim. 2009 yılından beri muharrem ince hayranıyım, gandi kemal'in chp'nin başına gelmesi hoşuma gitse de artık gitmesi gerektiğini düşünenlerdenim.

    konumuza gelirsek, ittifak yapıldığında liderimiz kemal kılıçdaroğlu'nun söylemleri, ikinci tura meral akşener veya temel karamollaoğlu kalırsa beni onların lehine oy vermeye ikna etti. islamcılara asla oy vermem diyen beni bile ikna etti bu durum. ancak son günlerde yapılan bu algı oyunlarından bıkmış durumdayım. meral akşener'in basına çıkarılmaması ile ilgili en çok muharrem ince eleştiri getirmişken, meral akşener bu durumdan hoşnut olduğunu belirtti, bu konunun yalnızca kendi derdi olduğunu kimseyi bağlamadığını söyledi. şimdi de diyorsunuz ki recep erdoğan rakip seçiyor. hayır rakip falan seçmiyor, siz muharrem ince'yi tanımıyorsunuz. bu adam belki genel başkan olamadı ama her zaman medyatik gücü yüksek oldu, genel başkan adayıyken bile kendini her kanala çıkarmayı başardı. bu yüzden atıp tutmayın, recep erdoğan rakibini seçmeye çalıştı o rakip de kemal kılıçdaroğlu idi, ama emeline ulaşamadı. kendi gibi kitleleri konsolide edebilen muharrem ince'yi rakip olarak ister mi sanıyorsunuz? cumhuriyet halk partisi bu ülkenin en büyük 2. partisi ve ana muhalefet unvanına sahiptir, bildiğiniz üzere ana muhalefet partisi genel başkanları da devlet protokolünde yer alacak kadar üst seviyededir. tabii ki ne olursa olsun ana muhalefetin cumhurbaşkanı adayı daha ön plana çıkacak.

    unutmayın, herkes kendi rüzgarını kendi yaratır.
  • 16 yildir chp'ye oy verip her secim sonu zirlayanlarin en net cozumu uretenlere saldirmasidir. bunlar nesilden nesile boyleler.

    bi 16 sene daha aglayin.
  • seçim gününe kadar dediklerime inanmayıp entrylerini silmiş sözlükçülere ev sahipliği yapan başlık.