şükela:  tümü | bugün
  • bir kız ismi...
    (bkz: ben bugün bunu gördüm)
  • ibnelerin selam sekli...
  • acaip lezzetli kurabiyeler üreten american firma
    (bkz: merba chocolate chip cookies)
  • bizim ofisin oradaki benzinliğin içinde cakes&bakes var. geçen buraya zeytinli kaşarlı poğaça almaya gittim. tavsiye ederim çok güzel. neyse, benzinlikten içeri girer girmez gözüme rafta duran cookieler çarptı. şu uzun kutularda normalde yurt dışında 1 avroya falan alınan cookielerden. fiyata tam bakmadım ama orada 5 tl gibi bir şeyler yazıyordu. aldım bir tane oh deneriz diye. neyse işte poğaçayala birlikte bir şeyler daha aldım, 22 lira dedi. o sırada bir basiretim bağlandı bir bir şeyler oldu ödedim. kafamda toplama, çarpma bölme bildiğim tüm işlemleri yaparken fişi istemeyi akıl ettim. aman allahım cookie 15 liraymış. 8 tane küçük kurabiyeye 15 lira verdiğim için bütün günümün kötü geçeceğini düşünerek ofise gittim. yarım yarım verdim herkese. ofiste benimle biraz dalga geçildi ama bozuntuya vermemek için, cranberry diyor fakirler, türkiye'de cranberry mi var amerikadan en tazelerini seçip cookie yapıyorlar onlarla dedim. kalanını da eve getirdim vitrine koyarım diyorum. vitrin yok evde ama alırız artık mecbur. famous american stylemış hadi lan oradan. almayın merba tadı da bok gibi şekerli şekerli.
  • ikea'da içi çikolata dolgulu, fındıklı falan bir cookiesi var ki uzun uğraşlar sonucu verdiğim kiloların hepsini iki günde almama sebep oldu. bayağı lezzetli bir şey, yemeden ölmek istemezdim.
  • nougatelli olan eti tutku'nun biraz daha lezzetlisi. fiyatı da 8 tanesi 10 tl.
    yok efendim, buna bu para verilmez. ederi 2-3 tl'dir.
  • en güzel çeşidi beyaz çikolatalı-cranberry’li olan efsane kurabiye.