şükela   tümü | bugün
 • yeni nesil turbo beslemeli 1,6 lt. 156 hp'lik motoru sedandan sonra coupe ve estate** karoser seçeneklerinde de sunulmaya başlanan otomobil.
 • mercedes firmasinin efsane sedan aracı. 2014 yılında yeni kasası çıkacağından bu dönemde alınmamasını tavsiye ederim.
 • 2014 yılında satışa sunulacak olan yeni kasasının (w205) iç mekan görüntüsü yayınlanmıştır.

  kaynak: worldcarfans.com
 • eğer yayınlanan iç mekan görüntüleri gerçekse a ve cla serilerinde olduğu gibi, aracı satın alan kişi tarafından mediamark'tan alınıp sonradan eklenmiş gibi duran ekranın çok sırıttığı araç. sanki aracın iç tasarımı yapılırken ekran unutulmuş sonra bu durum farkedilip mevcut tasarımı bozmadan üzerine eklenmiş gibi. koskoca mercedes'sin hiç yakışmış mı allah aşkına?
 • iç mekan görüntülerinden sonra ilk resmi karoser fotoğrafları basına sızdı.

  tasarım dili beklenildiği gibi a serisi ile başlayan çizgiden yürüyor. profil detayları yeni led tasarımlı farlar ile tipik mercedes çizgisinde bir araç olmuş. bilhassa sportif ızgara seçeneğiyle oldukça şık olacak gibi görünmekte.

  iç dizayn ise benim bir türlü sevemediğim sonradan oturtma ekranlı orta konsol ekolünde devam ediyor. sadece a serisinin başına gelen bir talihsizlik olmasını umarken aynısını c serisine de uyguladılar. büyük tip ekranın kullanıldığı resmi fotoğraflarda bile kötü görünen ekran ülkemizde büyük çoğunluğu navigasyon özelliksiz gelecek olan araçlarda daha kalın çerçeveli ve küçük ekranlı gelecek ve iyice çirkin bir görüntü oluşturacak. kalın çerçeveli sonradan monte ekran dizaynına mercedes neden geri döndü anlamış değilim.

  ekranı saymazsak iç dizayn iyi olmuş. tabi resmi fotoğraflarda en değerli malzemelerle yaratılmış profesyonel fotoğrafları görüyoruz. baz donanımlarda nasıl bir iç mekanla karşılaşacağımızı göreceğiz.
 • 2014 ocak'ta tanıtılıp, mart'ta satışa çıkacak olan araçtır; mini s class olarak lanse edilecektir.
 • cla'nın tipine ve parasına kanıp alanları çok üzecek bir tasarımla gelen araç.
  daha oturaklı, daha kaliteli, daha sorunsuz olur yüksek ihtimal cla'dan.
  artık o bir küçük s serisi.

  http://www.worldcarfans.com/…exterior-photos-leaked
 • vay be dedirten yeni kasayla gelecek olandır.hayallerdeki arabayı değiştirmiştir.
 • eğer bu araba 40 bin euro'ya satılırsa piyasayı ciddi sallar. araba cidden şık. motor filan renault olacakmış ama kimsenin umrunda olmaz bu. önünde eşek kadar yıldız var boru mu lan. 80-90 bin tl'ye golf satanlar utansın.
 • mercedes benz türkiye yaklaşık iki yıldır fiyatlandırmasını euro değil türk lirası üzerinden yapıyor; 2014 ocak'ta duyurulup mart gibi satışa çıkacak olan mini s class olarak adlandırılacak w205 kodlu c serisi ise 130.000.-tl civarında satışa çıkacak. malum e180'in şu anki baz fiyatı 147.000.-tl civarında. yeni gelecek modeli, s serisinin küçüğü gibi düşünün, peynir ekmek gibi satacağını düşünüyorum.