• mercedes' in yeni bombası. 2013 modelinin fiyatı 110.000 tl olması ve bu görsellikte bir arabanın, bu markayla, bu fiyata verilmesi, piyasayı alt üst edeceğe benziyor. 156hp lik motoru, 7 ileri otomatik vitesi, ortalama 5,5 lt benzin tüketimi ile şimdiden hayalleri süslüyor. bu sportiflik ve bu oturaklı görünüşün aynı çatı altında birleşmesi nasıl bir olay.
  • test surusunde performansindan etkilendigim ancak arka koltuklarin kullanissizligi dolayisi ile eksi puan alan modeldir.

yeni kasasi zaten bir harika olmus mercedesin. yillardir o ucube on izgara ve farlardan vazgecip domuz burnu gibi burnu ile hele amg paketindeki goruntusu ile trafikte ben burdayim diye bas bas bagiriyor.

cift kavramali 7 ileri otomatik vites de dsg yi aratmayacak derecede basarili, gecisleri anlamak imkansiz. benzinli 156 beygirlik motorun hizlanmasinda sadece ibreyi 140 ta farkettim hizlandigini, oyle bir mukemmel oyle bir sahane. arka koltuklar biraz daha genis olsaymis ve basim tavana degmeseydi iddiali bir secenek haline gelecekti sahsim adina.

bu arada mart 2014 e kadar sira varmis aracta, ya havuzdaki miktar az ya da talep cok bu araca. kis aylarinda bol bol gorecegimizi zannediyorum.
  • aşık olunacak tipte.
  • ilk görüşte aşk bu olsa gerek.
  • 180 den uzun birinin arka koltuğa rahat şekilde oturması pek mümkün olmayan otomobil. onun dışında görüntü olarak oldukça etkileyici olduğunu söylemek gerekir.
  • her türlü a serisine alerji gelistirdigimden pek de begenmedigim model. arkadan görünüsü bir halta benzemedigi gibi gercekten icine oturunca insani bir klostrofobi basiyor. camlar falan hep kücücük insanin icine fenalik basiyor yeminle.

bu arada önemli not: mercedes e serisi ile baslar.
  • iç tasarımı ve arka stopları olmamış dedirten araç.
    daha çok yazardım ama telefondan yazmak zor oluyor.
  • o amg değil "amg paketi"dir. 200lük amg mi olur amg.

(bkz: mercedes c63 amg)
    (bkz: 6.3)
  • hayallerle gerçekler arasında yolculuk yapmayı sağlayan gazına basınca iliklerde hissedilen pek tatlı kara şimşek. kullanmak heyecanlandırmadı desem yalan olur. ama işte hayaller-gerçekler...
hesabın var mı? giriş yap