şükela:  tümü | bugün
  • 2012 model 0 km amg pakediyle 81000 euro'ya satılmakta. 1800 motor, 210 beygiri var arabanın.
  • 2012 model cgi olanını bugun kısa bir denediğim ve asık oldugum arac. ilk defa arkadan cekisli bir arac kullanmamdan mıdır yoksa ilk defa bir premium kullanmamdan mı bilmiyorum ama beni cok etkiledi sürüsü ve tepkileri. hep arayıp ta bulamadığımı buldum. sadece tavanı biraz alçak geldi.
  • param olsun hemen alirim.
  • 2010 model amg paketli, benzinli olan versiyonu ile son günlerde çok iyi anlaşıyoruz. yıllardır aradığım otomobili bulmuşum gibi hissediyorum.

araç oldukça geniş, koltukları rahat, tam deri ve taba renginde. comand var, ekran büyük. motor 211 beygir. canın istediğinde esp'yi kapayıp zırzopluk etmene de izin veriyor, ağırbaşlı kullanıma da.

8 yaşında olmasına rağmen, havası sönmüş değil. hala saygı görüyor. bunun negatif yanı, ne kadar dilenci, cam silen adam varsa, anında tüm araçları bırakıp size koşuyorlar.

amg tamponları ve jantlarını inanılmaz güzel buluyorum. bence makyajlı kasa amg donanımlı araçlar bundan çirkin.

son olarak, buna ödenen para, bana komik geliyor. aracın hissiyatı 200 bandı, ama çok daha ucuza satılacak. fiyatı bi tık fazla yazıp, bir kaç ay binesim var. hayırlısı bakalım.

he, son olarak, merak eden vardır, araç son 4.000 km'de ortalama 100 km'de 11 litre yakmış. ben aldığımdan beri 12-13 yakıyor. biraz alışınca ben de 11'e düşürürüm. benzin fiyatlarını düşününce, bi tık fazla. ama kaç kere geliyoruz dünyaya? golf'ün 7-8 litre yaktığı yerde, 211 beygir e serisi 12 litre yakabilir. benden yana sıkıntı yok.