• çok sevdiğim bir çikolata markası. içerisinde farklı türlerde çikolatalar bulunuyor. bitteri genel olarak sevmediğim için onları bilemem ama diğerleri güzel. ilk olarak yurt dışından bir arkadaşım getirdiğinde denemiştim. artık türkiye'de de satılıyor. a101'de bile var. yalnız 250 gramı 15 tl. 400 gramlık kutuları sadece internette gördüm. onlar da 35'e yakın. donanımhaber ölücüsü gibi hissettim kendimi şu an.
  • her yaştan ermeni kadını teşekkür kelimesi yerine bunu kullanıyor.
    not: genelleme yapacak kadar çok duydum.
  • yurtdışı seyahatleri sonrası ofiste dağıtılan yegane çikolatadır.
    bi bu bi de after eight
  • paketlemesi haricinde hiçbir artısı olmayan çikolata markası. normalde yazmayacaktım, lakin başlık altında bu markaya methiyeler dizilmesini içime sindiremedim.

lezzet olarak merdivenaltı imalathanelerde üretilenlerden bir basamak yukarda olan bu markayı beğenen arkadaşlar ya ömürlerinde hiç çikolata yememişler ya da marka takıntısının önüne geçememişlerdir.

ülkerin klasik sütlüsü fıstıklısı, etinin bitteri merci ile mukayese bile edilemez. bizimkilerin kaybı pazarlama ve sunumdu, o da ülkerin godivayı satın almasıyla bir markayla da olsa aşılmış sayabiliriz.

merci mi? geçiniz efendim. ben çikolata diye meclisime bile sokmam
  • dinlerken konstantre olmak istediğiniz her neyse hedefinizi başarabileceğiniz enstrümantal bir stromae parçası. enerji vermesine rağmen odaklanmaya yardımcı olmasıyla uçan kamplumbağa gibi şarkıdır. link vermezsek dinlenmiyor arada kaynıyor eksik hizmet oluyor, hemen youtube linkini konduralım.

https://www.youtube.com/watch?v=2qfm71jsaxa
  • bi oturuşta koca bir paketi bitirdiğime şahit olduğum çikolata.
    irade mirade sıfffır sayın arkadaşlar.
  • istanbul'da merci diyen kişi paris'te thank you diyor. şu anda duydum.komik.
  • pariste çok gereksiz pahalı ve tüm markaların toplandığı butik alışveriş yeri. 800€ lara elbiseler 200€ lara bluzlar.
  • bu çikolatanın içindeki bir ya da birden çok çeşidin likörlü olduğuna inanarak geçirdim çocukluğumu. galiba öyle bişi yokmuş :/
hesabın var mı? giriş yap